Тетяна Кисельчук стала координатором президентських дебатів на Суспільному

Фейсбук
Про це вона написала у себе на фейсбук-сторінці.

«З цього дня і до кінця виборів президента України я складаю свої повноваження генерального продюсера просвітницького напряму (не юридично, але практично) і перетворююся на координатора президентських дебатів», – зазначила вона.

За її словами, перед нею стоїть завдання всеукраїнського масштабу, на підготовку якого треба півроку, а в неї є 40 днів.

У грудні 2018 року з НСТУ звільнилися генеральний продюсер суспільно-політичного напряму Андрій Сайчук та виконавчий продюсер суспільно-політичного напряму Михайло Смуток.

Раніше Андрій Сайчук розповів сайту «Детектор медіа», що команда суспільно-політичного напряму НСТУмає в планах запустити в ефірі «UA: Першого» дебати перед президентськими і парламентськими виборами, а також велике ток-шоу. Тепер ці обов’язки виконуватиме Тетяна Кисельчук.

«Я би мала розказати вам чого так, але не можу, бо вивела професійну формулу "про звільнених колег як про мертвих: або добре, або нічого"», – написала пані Кисельчук.

Вона зазначила, що «би могла стати непоганим сценаристом або зробити прорив на діджитал платформі. Нє, роби дебати. Медіаменеджер мусить вміти все, дебати, значить, дебати».

Нагадаємо, вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року . 3 січня розпочалася акредитація журналістів, працівників засобів масової інформації при Центральній виборчій комісії на період підготовки та проведення президентських виборів.

Додамо, голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія сказав, що і на центральних, і на регіональних каналах Суспільного з’являться нові проекти, а саме: на «UA:Першому» – «Дебати» + пост-шоу; політичне ток-шоу; на філіях – регіональні дебати.

comments powered by Disqus