Суспільне мовлення не буде займатись пропагандою або контрпропагандою – Зураб Аласанія

Про це він сказав в ефірі 5 каналу в програмі «Час.Підсумки дня» 18 квітня. За його словами, ніхто не вправі вимагати з Суспільного мовника транслювати в ефірі пропаганду чи контрпропаганду. «Чому з нас хтось щось має вимагати? Ми суспільний мовник, який не підкоряється нікому… Пропаганда або контрпропаганда, комунізм або антикомунізм – це не наша справа. Україноцентризм? Це як сонцецентризм у Сонячній системі – це і так зрозуміло, ми в Україні живемо. Ми будемо робити нормальний, об'єктивний продукт, пропагандою і контрпропагандою має займатись держава», – заявив Аласанія.

Крім того, пан Аласанія також розповів, що робитимуть члени його команди. «З продуктом простіше, бо там частина правління – це люди з телебачення, а от решта, наприклад, юрист, фінансист, вони в нашій системі не були і вони не дуже розуміють, як це працює. Вони про телебачення взагалі нічого не знають. Але мені потрібні були фахівці, які були б з цінностями, які могли б ззовні зайти і трохи там дати гарі», – зазначив Аласанія.

«Найголовніше питання – це люди. Ми буде з ним працювати, і наступна людина, яка ввійде в команду, це буде HR. Він буде жорсткий і досвідчений, не відділ кадрів, який там існує, а саме HR», – додав голова правління НСТУ. 

Нагадаємо, 10 квітня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії обрала головою правління Суспільного мовлення Зураба Аласанію. Планувалося, що до 18 квітня наглядова рада підпише з ним контракт.

Зураб Аласанія має команду, з якою разом буде будувати Суспільне мовлення. Це Роман Вінтонів, Микола Чернотицький, Інна Гребенюк, Юрій Макаров, Саша Кольцова, Дарія Юровська, Владислав Грузинський, Дмитро Хоркін, Дмитро Хільченко, Галина Бабій, Микола Ковальчук, Анастасія Рінгіс, Михайло Шматов, Ігор Куляс, Дмитро Грузинський, Олена Шахова, Масі Найєм, Оксана Панасівська — і ще близько 700 людей по всіх підрозділах НСТУ.

Фото з ефіру програми "Час. Підсумки дня" на 5 каналі

comments powered by Disqus