Спроба в членах Наглядової ради бачити партійних лобістів є дискредитацією суспільного мовника – НСЖУ

Про це повідомляє прес-служба НСЖУ.

«Наш колега В’ячеслав Козак є помітним журналістом Національної радіокомпанії України, активним членом НСЖУ. Саме через фаховість, я переконаний, його і рекомендували до Наглядової ради національного суспільного мовника. Закон передбачає право партій висувати членів Наглядової ради, які набувають незалежного статусу. Але спроба в членах НР НСТУ бачити  партійних лобістів є дискредитацією ідеї побудови в Україні незалежного суспільного мовника», – сказав в.о. НСЖУ Сергій Томіленко.  

Нагадаємо, 9 березня 2017 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглядала подання фракції Радикальної партії Олега Ляшка щодо включення до Наглядової ради ПАТ «НСТУ» Валентину Руденко замість В’ячеслава Козака

Після того, як членам Наглядової ради ПАТ «НСТУ» стало відомо, що парламентська фракція Радикальної партії Олега Ляшка звернулася до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з клопотанням про заміну члена Наглядової ради ПАТ «НСТУ», вони виступили проти спроби втручання в діяльність Наглядової ради з боку фракції Ляшка. Відповідну заяву підтримали більшість членів Наглядової ради.

Олег Ляшко у свою чергу заявив, що має право відкликати з Наглядової ради ПАТ «НСТУ» В’ячеслава Козака, який був делегований до НР від цієї фракції. Хоча відповідно до Закону про Суспільне мовлення такого права фракції не мають.

Секретар наглядової ради НСТУ Вадим Міський оприлюднив документ, який свідчить, що фракція Радикальної партії Олега Ляшка хоче замінити члена наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України В’ячеслава Козака на Валентину Руденко без жодної законної підстави для цього

comments powered by Disqus