Результати жеребкування країн-учасниць на «Євробачення-2019»: Україна виступить у першому півфіналі

У Тель-Авівському музеї мистецтв (Ізраїль) відбулася церемонія жеребкування, під час якої стало відомо, в якому з півфіналів виступлять представники країн-учасниць 64-го міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2019».

Ведучими жеребкування стали Ассі Азар, та Люсі Айоуб, які  також будуть вести «Євробачення-2019».

Спершу вони провели жеребкування серед країн великої п’ятірки та крани-переможниці 2018 року. Тож у першому півфіналі згідно з жеребкуванням виступлять  Іспанія, Франція, Ізраїль. У другому півфіналі Німеччина, Італія, Велика Британія. За них можна буде голосувати лише у фіналі.

Після цього ведучі провели жеребкування всіх інших країн-учасниць конкурсу. Представник від України виступить передостаннім 14 травня, у першому півфіналі на64-ому міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019».

14 травня, у першому півфіналі «Євробачення-2019», виступлять: Словенія, Білорусь, Чехія, Чорногорія, Кіпр, Сербія, Фінляндія, Польща, Угорщина, Естонія, Португалія, Сан-Марино, Ісландія, Грузія, Австралія, Бельгія, Україна, Греція.

16 травня, у другому півфіналі «Євробачення-2019», виступлять: Швейцарія, Швеція, Ірландія, Австрія, Молдова, Латвія, Румунія, Данія, Вірменія, Албанія, Азербайджан, Македонія, Норвегія, Росія, Нідерланди, Хорватія, Литва, Мальта.

Нагадаємо, «Євробачення-2019» відбудеться 14, 16 і 18 травня в Тель-Авів (Ізраїль). У конкурсі візьмуть участь 42 країни. 

«Євробачення-2019» пройде в місті Тель-Авів  у Центрі торгових ярмарок та виставок.

Ведучими стали дві жінки і двоє чоловіків: Бар Рафаелі, Ерез Тал, Ассі Азар, та Люсі Айоуб.

Офіційний логотип міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2019» складається з трьох сполучених між собою трикутників, які формують золоту зірку. Слоган конкурсу – «Наважся мріяти» (Dare to Dream), який символізує ключові цінності конкурсу: інтеграцію, єдність і розмаїття. В оформленні головної сцени використані трикутні форми і конструкції.

Відомо, що в Україні два телеканали вестимуть трансляцію з Тель-Авів. «UA: Перший» і СТБ продовжили договір про співпрацю з проведення національного відбору на «Євробачення» та уклали трирічний меморандум (до 2021 року включно).

Україна обиратиме свого представника на «Євробачення-2019» 23 лютого під час фіналу нацвідбору на конкурс. До того заплановано два півфінали – 9 і 16 лютого, в яких візьмуть участь 16 виконавців.  

comments powered by Disqus