Продюсером шоу на «Євробаченні-2017» став Крістер Бйоркман

Про це йдеться на сайті «UA: Першого».

«Я дуже радий знову працювати для найкращої музичної події в світі і з нетерпінням чекаю співпраці з командою "UA:Перший". Впевнений, разом ми зробимо дійсно найкраще шоу», – розповів Крістер Бйоркман.

Раніше Крістер Бйоркман був продюсером конкурсної частини шоу «Євробачення-2013»у Мальме, а також займався «Євробаченням-2016» у Стокгольмі. Він відомий і тим, що зміг перетворити національний відбір Швеції – Melodifestivalen, у найбільше телевізійне шоу року.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд сказав, що йому приємно бачити таких людей в складі основної команди цьогорічного «Євробачення».

«Крістер Бйоркман підсилить чудову команду з виробництва шоу. Його досвід роботи на Євробаченнях минулих років матиме неоціненне значення. Тепер, коли ключові позиції в команді-організаторів уже заповнені, важливо, щоб ЄМС та "UA:Перший" продовжували підготовку згідно з узгодженим раніше планом для успішного проведення міжнародного пісенного конкурсу в травні», – додав він.

Нагадаємо, 18 лютого 2017 року Європейська мовна спілка погодила нових менеджерів проекту «Євробачення-2017». Ними стали івент-менеджер Кирило Воронін, директор із питань безпеки Олег Западнюк і комерційний директор Лариса Коваль

Нагадаємо,  13 лютого 2017 року виконавчі продюсери «Євробачення-2017» Вікторія Романова, Олександр Харебін та частина команди «Євробачення-2017» офіційно заявили, що залишають цей проект і припиняють роботу над підготовкою до проведення конкурсу. У листі, під яким 21 підпис, зазначається, що в грудні 2016 року в них «забрали повноваження, призначивши нового фактичного керівника конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем усіх аспектів "Євробачення" в Україні».  Підписантами заяви були  комерційний директор у проекті «Євробачення-2017» Ірина Асман, менеджер із безпеки Олексій Карабан та івент-менеджера Денис Блощинський.

Керівництво НСТУ за 72 години знайшла заміну на місця менеджерів, які залишили проект «Євробачення-2017».

comments powered by Disqus