Польська TVP запускає два нових канали

Уряд Польщі нарешті дав зелене світло новим телеканалам Польського суспільного мовлення. TVP чекала ліцензію на їх запуск ще у в березні 2012 року, однак цей процес затягувався.

Тепер же відомо, що канали розпочнуть мовлення в кінці 2012 – на початку 2013 року.

Ідея створення TVP Dokument – каналу, що фокусується на документальних передачах та кінострічках – з’явилася ще у 2011 році. А активно розвиватися почала одразу після тимчасового закриття схожого за концепцією TVP Historia. Але керівництво Польського суспільного телебачення в грудні минулого року все-таки вирішило залишити канал TVP Historia, і впровадити TVP Dokument як окремий проект, який транслював би документальні фільми соціальної, науково-популярної, природничої та інших тематик.

У свою чергу TVP Rozrywka заснована на архівах польського телебачення та, відповідно до назви, стане найбільшою телевізійною розважальною платформою в Польщі.

Обидва канали наразі залишаються зашифрованими, але у майбутньому будуть доступними в діапазоні цифрового наземного телебачення.

Сьогодні Польща – одна з небагатьох країн, де суспільне телебачення не тільки вдало конкурує з комерційними каналами, а й випереджає їх за популярністю. Її мовлення здійснюється вже на 10 каналах телебачення.

Джерело: Wiadomosci

comments powered by Disqus