Павло Грицак звільнений з НСТУ за згодою сторін

Європейська мовна спілка була повідомлена про звільнення Павла Грицака за згодою сторін, а відповідно, і втрату ним членства в організаційному комітеті конкурсу, йдеться на сайті «UA: Перший».

Павло Грицак виконував обов’язки виконавчого продюсера «Євробачення-2017» та відповідав за підготовку й проведення міжнародного пісенного конкурсу у Києві. 20 вересня 2017 року у Берліні відбулось робоче засідання організаторів пісенного конкурсу Євробачення, де пан Грицак остаточно відзвітував про свою роботу перед Європейською мовною спілкою та був відзначений подякою.

З 7 червня 2017 року у структурі НСТУ Павло Грицак опікувався документарним та фінансовим закриттям проекту «Євробачення-2017» на посаді заступника виконавчого директора центральної дирекції. За посадою пан Грицак також був членом організаційного комітету пісенного конкурсу.

Зазначимо, з червня 2017 року команда з 26 людей щоденно працює в рамках дирекції з організації та підготовки «Євробачення-2017» для найскорішого завершення всіх справ

Фото надане прес-службою НСТУ

comments powered by Disqus