Олександр Вілкул відмовився від участі у «Зворотному відліку» на Суспільному

Про це під час прямого ефіру «Зворотного відліку» сказав ведучий Павло Казарін.

За його словами,  двоє кандидатів у президенти України Олександр Вілкул та Олександр Шевченко письмово відмовилися прийти на «Зворотний відлік».

25 березня у ток-шоу беруть участь кандидати у президенти Аркадій Корнацький та Ігор Смешко.

Нагадаємо, 18 березня відбулася прем’єра політичного ток-шоу «Зворотний відлік», в якій взяли участь двоє кандидатів на пост президента України: Олександр Мороз та Інна Богословська. Замість третього кандидата у президенти Сергія Капліна у студії був манекен. Він відмовився від участі у проекті за 3 год. до ефіру. 

У другому випуску «Зворотного відліку» взяли участь троє кандидатів у президенти  Роман БезсмертнийВалентин Наливайченко і Геннадій Балашов.

У третьому випуску ток-шоу взяли участь кандидати на пост президента Руслан Кошулинський та Ольга Богомолець

Загалом, до дискусії на Суспільному запросили 18 кандидатів у президенти України.
Як писав «Детектор медіа», перший випуск ток-шоу взяв показники телеперегляду слоту, удвічі вищі за середні на «UA: Першому» в лютому.

Політичне ток-шоу«Зворотний відлік» ведуть Павло Казарін (ведучий ICTV, 24-го каналу, оглядач «Крим.Реалії») та Мирослава Барчук (ведуча «Еспресо»). Ток-шоу транслюють наживо на всіх платформах Суспільного мовника – в ефірі «UA: Першого», «UA: Культури» (з сурдоперекладом), «UA: Крим» (кримськотатарською), на 24-х регіональних телеканалах НСТУ, на хвилях «Українського радіо» з коментарями радіоведучих, а також на сайті проекту discuss.suspilne.mediaYoutube-каналі (англійською та українською) та в соціальних мережах. Воно виходить тричі на тиждень (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці) і триватиме до кінця березня.

Проект створено в межах «Медійної програми в Україні», яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконує міжнародна організація Internews.

comments powered by Disqus