Олександр Балабанов презентував оновлену пісню, з якою виступить на дитячому «Євробаченні-2020»

30 вересня у рамках програми «Ранок Про» на радіо «Промінь» представник від України на міжнародному дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» Олександр Балабанов презентував оновлену версію пісні «Відкривай».

14-річний Олександр Балабанов розповів, що активно готується до конкурсу, наприклад, сьогодні він має заняття з вокалу з тренером та обгорнення умов перформансу і підготовки до «Євробачення».

Пісню «Відкривай», яку він дистанцій виконуватиме на конкурсі, Олександр Балабанов написав спільно з саундпродюсером, засновником гурту Adam Михайлом Клименком.

Текст пісні написаний англійською та українською.

«Моя пісня про те, що треба рухатися, відкривати світ, треба стати з дивану і щось зробити для себе і для інших. І тоді все буде краще», – сказав в ефірі «Променя» Олександр Балабанов.

Хлопець сказав, що трохи засмучений, бо не зможе поспілкуватися в живу з усіма конкурсантами дитячого «Євробачення». У зв’язку з пандемією коронавірусу всі учасники виступатимуть дистанційно, ведучі вестимуть прямоефірне шоу з Варшави.

Олександр Балабанов народився і жив в Донецьку. У 2014 році, коли йому було вісім років, разом із батьками переїхав до Києва, де почав навчатися естрадного вокалу й вступив до школи мистецтв на музичне відділення.

Хлопець вільно говорить англійською мовою і вивчає німецьку та турецьку. Він є переможець і лауреат майже сорока міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів і фестивалів.

Його мрією було виступити на на дитячому «Євробаченні». Він тричі брав участь у національному відборі, двічі був фіналістом, і лише на третій раз переміг і тепер зможе представляти Україну.

Нагадаємо, у 2020-му році Суспільне мовлення в Україні вчергове проводило національний відбір на дитяче «Євробачення» онлайн. Вперше юні співаки могли виконувати як оригінальні пісні, так і кавери. 8 вересня Суспільне оголосило, що у результаті голосування журі і глядачів переможцем відбору на дитяче «Євробачення» став Олександр Балабанов. 

Дитяче «Євробачення» у 2020 році відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме «Дитяче Євробачення» вдруге поспіль . У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце (Польща). 

Цього року у конкурсі візьме участь 13 конкурсантів. Через пандемію організатори не зможуть їх запросити у Варшаву для змагань, тому юні співаки виступатимуть у студіях своїх країн.

comments powered by Disqus