НСТУ стане мультипрофільною компанією і планує збільшити комерційні надходження в середньому на 25%

Про це йдеться у стратегії комерційного розвитку компанії, повідомляє прес-служба НСТУ.

Департамент із комерційної діяльності НСТУ на чолі з Костянтином Спілкою у новій стратегії комерційного розвитку Суспільного зазначив, що позиціонування компанії на ринку суттєво зміниться.

Згідно зі стратегію, НСТУ стане мультипрофільною, і не лише продаватиме рекламу та спонсорство, а й виготовлятиме рекламний продукт і надаватиме щонайширший спектр рекламних послуг. Передбачено нові комерційні послуги, як-от організація подій, надання техніки в оренду, виготовлення аудіо- та відеоспотів, BTL-послуги тощо.

Костянтин Спілка зазначив, що Суспільне пропонує своїм клієнтам унікальну можливість розмістити рекламу на 59 регіональних теле- і радіоканалах, а це найбільше ефірне покриття на території України. За його словами, компанія може запропонувати унікальну рекламну стратегію з урахуванням регіональних особливостей цільової аудиторії. А вже наступного року для клієнтів передбачено зручну систему співпраці за принципом «єдиного вікна» та прозору й гнучку політику ціноутворення на пропоновані послуги.

За його словами, комерційна служба розглядає рекламу як частину контенту і ставиться до неї дуже уважно.

Костянтин Спілка сказав, що Суспільне працюватиме за принципом «зеленої реклами». «Тут більше немає місця для рекламного продукту із соціально небезпечним змістом і реклами, де використовують неетичні техніки», – додав він.

У стратегії комерційної діяльності НСТУ на 2018 рік пріоритетним напрямом є розвиток регіональних продажів. Підхід до створення мережі буде диференційований – у деяких регіонах комерційна служба НСТУ матиме уповноваженого представника, котрий працюватиме з компанією за угодою, а не в штаті, в той же час у деяких регіонах цю функцію виконуватиме агентство.

Нагадаємо, Суспільне мовлення відмовилося від реклами політичних партій у позавиборчий період.

Додамо, Суспільне запрошує до співпраці регіональні рекламні агентства. Пропозиції про співпрацю можна подати до 20 грудня 2017 року.

comments powered by Disqus