Наглядова рада суспільного мовлення оголосить кандидатів на посаду голови правління 21 березня

Про це в прямому ефірі програми «Про головне» на «UA: Першому» повідомила член Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа.

«Ми робили все можливе, щоб швидко провести конкурс на посаду голови правління НСТУ. Зараз цей конкурс триває. Завтра (16 березня до 17:00 – Ред.) завершується подання документів. У вівторок ми оголосимо кандидатів», – сказала Світлана Остапа.

За її словами, станом на 20:00 15 березня п’ять кандидатів подали документи на посаду голови правління НСТУ. Члени Наглядової ради НСТУ домовилися не оголошувати їх прізвищ, доки не перевірять повний пакет документів і наявність електронних декларацій. До 13 квітня Наглядова рада НСТУ планує оголосити голову правління суспільного мовлення.

Нагадаємо, 15 березня Зураб Аласанія повідомив, що подав документи на посаду голови правління НСТУ. Він першим офіційно заявив, що братиме участь у конкурсі і першим подав eлектронну декларацію як кандидат на посаду голови правління НСТУ.

Електронні декларації як кандидатів на вакантну посаду голови правління НСТУ подали Олександр ЗоркаОлександр КоваленкоЮрій Драган, Марек Серант і Роман Вибрановський.

Нагадаємо, 3 лютого 2017 року Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» ухвалила рішення про оголошення конкурсу на посаду голови правління НСТУ. Претенденти на посаду голови правління НСТУ можуть подавати документи до 16 березня (до 17:00). Не пізніше 13 квітня 2017 року Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління суспільного мовлення. Умови проведення конкурсу оприлюдено на сайті «UA: Першого».

Члени Наглядової ради НСТУ заявили, що шукають доброчесного кризового менеджера з медіасфери, який уміє творити дива. Вони пообіцяли, що перевірятимуть кандидата в керівники суспільного мовника на зв’язки з олігархами, дивитимуться на матеріальні статки кандидата і звірятимуть зі стилем життя.

Подання декларації за 2016 рік є однією з формальних вимог до кандидата, який хоче протягом чотирьох років керувати суспільним мовником.

comments powered by Disqus