На «UA: Першому» вийде спецпроект «Зворотний відлік. Ніч виборів»

«Зворотний відлік. Ніч виборів» буде в ефірі з 19:30 до 00: 00.

 «Зворотний відлік. Ніч виборів» – спільний спецпроект Суспільного мовника, «Радіо Свобода» та «Голос Америки». Ведучими будуть Мирослава Барчук та Павло Казарін.

Протягом п’яти з половиною годин відбудуться прямі включення з регіонів України, з виборчих дільниць в Європі наживо мовитимуть власні кореспонденти «Радіо Свобода», а як голосують українці в США, наживо розкажуть журналісти «Голосу Америки». Також протягом цього часу виходитимуть спецвипуски новин на Суспільному та прямі трансляції оголошення результатів екзит-полів.

На глядачів чекають включення зі студії «Радіо Свободи», де працюватимуть ведучі Олена Ремовська та Левко Стек разом з експертом і політичним оглядачем Віталієм Портніковим.

Спецпроект «Зворотний відлік. Ніч виборів» паралельно з «UA: Першим» транслюватимуть наживо канал «UA: Культура» та 24 регіональні телеканали Суспільного, а також на онлайн-платформа «Зворотний відлік» та на сторінках Суспільного мовника у соцмережах.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія раніше сказав сайту «Детектор медіа», що у компанії триває підготовка до ночі після виборів, яка не входить у рамки політичного ток-шоу «Зворотний відлік». За його словами, у цю ніч проект пройде у новій студії, яку зробили для «Зворотного відліку».

За його словами, цей проект у НСТУ будуть реалізовувати на власні кошти, тоді як ток-шоу «Зворотний відлік» проводили за допомогою донорської підтримки.

Додамо, 31 березня Перший канал «Українського радіо» готує спецпроект «Сьогодні. Вибори», який розпочнеться о 19:55 і триватиме 5 годин. Початок о 19: 55. Під час спецпроекту заплановані прямі включення з Центральної виборчої комісії, кількох штабів кандидатів у президенти, із регіонів, що охоплюють всю країну, а також у студію будуть запрошені фахівці у сферах політології, соціології та медіа. 

Фото: сайт pmg.ua

comments powered by Disqus