На «UA: Першому» та у філіях НСТУ стартує програма «Спільно» про децентралізацію

suspilne.media

Герої програми – звичайні люди з різних регіонів, які на власному прикладі доводять, що кожен може бути творцем змін і досягнути поставленої мети, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

Творча група суспільного мовника намагалася створити проект, який допоможе жителям регіонів знайти рішення конкретної проблеми завдяки не лише експертній думці, але й досвіду героїв. 

«Кожна історія в програмі є індивідуальною та особливою. Ми шукаємо історії справжніх людей та залучаємо експертів для аналізу, щоб показати як на практиці працює реформа децентралізації, щоб інші могли повчитись або поділитися досвідом. Особисто для мене, це проект нового покоління, що відображає, як формується наше суспільство і життя в Україні»,– сказала ведуча проекту «Спільно» Софія Мусієнко.

Програму назвали «Спільно», тому що це слово відповідає концепції проекту, а також його спільно створювали декілька філій Суспільного мовника.

Виконавча продюсерка суспільно-політичного напряму суспільного мовлення Марія Фрей сказала, що «Спільно» – приклад вирішення проблем для тих громад, які не знаходять рішення в своєму регіоні. «Ми доводимо, що більше немає "хати скраю". В цій програмі ми покажемо людей, які беруть відповідальність не тільки за своє життя, а й за життя та добробут тих, хто їх оточуює», сказала вона.

Програма «Спільно» також виходитиме в ефірі всіх регіональних каналів Суспільного о 18: 30 в неділю, повтор в понеділок о 9: 00.

Студія проекту знаходиться в філії «UA: Одеса», а власні кореспондентські пункти розміщені в філіях «UA: Черкаси», «UA: Харків» та Тернопільській філії Суспільного.

Проект створено суспільним мовленням України та Deutsche Welle Akademie, за підтримки GIZ Україна через «U-LEAD з Європою».

Нагадаємо, у вересні на телеканалі «UA: Перший» розпочався другий сезон програми «Пліч-о-пліч» про людей, які змінюють світ довкола себе, не чекаючи реформ згори.Це цикл програм про успішні історії в громадах України. Кожна з історій – це приклад об’єднання сил та ентузіазму людей в різних регіонах, які ведуть їх до успіху

comments powered by Disqus