«UA: Перший» запустив ранкову програму «Про Україну», побудовану на сюжетах філій НСТУ

«UA: Перший» запустив ранкову програму «Про Україну», побудовану на сюжетах філій НСТУ

13:04,
11 Квітня 2017
5598

«UA: Перший» запустив ранкову програму «Про Україну», побудовану на сюжетах філій НСТУ

13:04,
11 Квітня 2017
5598
«UA: Перший» запустив ранкову програму «Про Україну», побудовану на сюжетах філій НСТУ
«UA: Перший» запустив ранкову програму «Про Україну», побудовану на сюжетах філій НСТУ
На телеканалі «UA: Перший» стартувала ранкова програма «Про Україну», побудована повністю на сюжетах, які знімали регіональні філії Національної суспільної телерадіокомпанії України та виходили в ефірі в регіонах

Програма виходить по буднях, о 09:00, тривалістю 30 хвилин. Ведуча – Валерія Богренцова.

Головна мета ранкового шоу «Про Україну!» – розповісти, чим живе не лише Київ, а вся Україна, показати українські міста зсередини, йдеться на сайті «UA: Першого».

Директор творчого об’єднання «Новини» телеканалу «UA:Перший» Сергій Мамаєв повідомив, що необхідність транслювати в ефірі загальнонаціонального телеканалу регіональні новини назріла дуже давно.  

«Ми не змінюватимемо тексти сюжетів, братимемо їх такими, як вони виходили в регіональному ефірі. Це буде погляд на країну очима журналістів із регіонів», – сказав він.

У ранковій програмі показуватимуть сюжети зі всіх регіонів, а особливо де життя є більш активним та насиченим. До прикладу: Львівська, Дніпроперовська, Черкаська, Донецька, Закарпатська, Херсонська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Чернівецька, Івано-Франківська області.

«НСТУ має 27 регіональних департаментів, які кожного дня виробляють мінімум по 30 хвилин новин. Жоден інший телеканал не має такого ресурсу. Ми хочемо показати, що, незважаючи на свою різноманітність, Україна – єдина», – додав Сергій Мамаєв.

За даними пана Мамаєва, ранкова програма виходить в записі, без фінансових вкладень. У перший день виходу програма отримала кращий показник на «UA:Першому».

«Телевізійники знають, що таке очікування цифр. Так от. По 18+ доля 1,60. Кращий показник за день на Першому, по рейтингу - третій. Традиційно Новини - перші, Спорт - другий. По Києву - доля 2,64 - безумовний лідер дня. Нагадаю, мова про програму, яка робиться виключно на сюжетах, які виходять в регіонах! Ми їх не редагуємо і не замовляємо! Я був впевнений, бо знаю - Києву цікаві регіони! Ось – доказ», – написав у Facebook Сергій Мамаєв.  

Він зазначив, що наразі на НСТУ майже не залишилось ресурсу. «Ви просто уявити не можете, в якому жалюгідному стані "залізо", техніка, студія. Дуже важка і складна комунікація з деякими філіями. Про зарплати й сказати немає що.... Вони починаються з 3000 грн. І це - без податків!!!! Тому вихід в ефір шоу "Про Україну!" - це велика перемога. Яка показала типові проблеми Суспільного, що накопичувалися останніми роками. Але це - й показник того, що на НСТУ й досі велика кількість професіоналів» – додав Сергій Мамаєв.

Нагадаємо, до 10 січня о 09: 00 на «UA:Першому» починалося мовлення з дитячого блоку, який перенесли на 17:30. Для найменших телеглядачів «UA: Перший» показує мультфільми і програми власного виробництва «Школа Мері Поппінс», «Хочу бути» та «Хто в домі хазяїн?». З січня телеканал почав мовити повторним випуском «Спорт» і кулінарним проектом «Україна на смак», який складається з програм філій НСТУ. Для програми відбирають найкращі, найсильніші, найякісніші програми, які виробили регіональні мовники, їх поставили в одну лінійку під загальною назвою «Україна на смак».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду