На регіональних філіях Суспільного та «UA: Першому» стартує кулінарно-літературне шоу «Енеїда»

Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook каналу «UA: Перший».

«Я хочу показати українцям, що наша кухня набагато цікавіша, набагато глибша та набагато смачніша, ніж ми можемо уявити. Хочу, щоб українська кухня стала модною», –  сказав кулінарний експерт, засновник «Гастромайстерні Конфітюр», ведучий нового шоу Євген Клопотенко.

До Євгена Клопотенка щоразу у студію-кухню приходить хтось із письменників, поетів, критиків чи літературознавців. Вони спільно готують та обговорюють класиків.

«Поєднання української їжі і літератури — щось незвичайно круте, я ніколи такого не робив. Від своїх гостей — критиків, поетів та прозаїків — я дізнаюся багато нового, ніби знову відкриваю для себе світ літератури. І все ж мене найбільше цікавить, як жили письменники і ким були. Я навіть порівнюю подумки, ким би вони могли бути зараз», – додав ведучий.

Для нового літературно-кулінарного шоу телеканал збирав рецепти зі всієї України.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року телеканал «UA: Перший» показав міжнародне реаліті-шоу «Країна на смак», ведучим якого став один із лідерів гурту «Танок на майдані Конґо», український шоумен Олександр «Фоззі» Сидоренко. Суспільне виробляло «Країну на смак» у партнерстві з Європейським фондом підтримки демократії (European Endowment for Democracy, EED).

Перед тим, 11 січня 2017 року, на телеканалі «UA:Перший» стартував кулінарний проект про традиційні українські страви «Україна на смак». Він складався з кулінарних програм, які в останні роки виробляли філії НСТУ. Кульнарне шоу виходило в ефірі кілька місяців. Його запустила команда на чолі з заступником генерального директора Національної телерадіокомпанії України Олександром Мельничуком. Він звільнився з НСТУ 19-21 травня.

comments powered by Disqus