Максим Тужилін зніматиме кліп на пісню «Шум» гурту Go_A для «Євробачення-2021»

У Національній суспільній телерадіокомпанії оголосили переможця мистецького конкурсу на створення відеокліпу для конкурсної пісні «Шум» представників України на «Євробачення-2021» — гурту Go_A.

Перемогу здобув Максим Тужилін, який раніше уже співпрацював із Суспільним мовником. Зокрема, він разом із директором департаменту маркетингу та реклами НСТУ Сергієм Кривошеєю знімав кліп на пісню «Відкривай» представника України на дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2020» Олександра Балабанова.

Цього разу Максим Тужилін розробив ідею музичного відео на конкурсну пісню «Шум» гурту Go_A. Конкурсну версію пісні «Шум» та новий відеокліп мають представити на початку березня.  

На мистецький конкурс подалося всього 10 заявок, 6 із них запропонували свої ідеї для музичного відео різних жанрів — від театралізованого дійства до комп’ютерної графіки, повідомляє пресслужба Суспільного.

Нагадаємо, раніше Суспільний мовник оголосив мистецький конкурс для відбору ідей та виконавців музичного відео на конкурсну пісню представника від України на «Євробаченні-2021».

Гурт Go_A виступить на «Євробаченні-2021» з піснею «Шум»

В «Євробаченні-2021» візьме участь 41 країна. 18 травня у Роттердамі стартує перший півфінал, 20 травня – другий півфінал, 22 травня – фінал. 

Відомо, що організатори «Євробачення-2021» відмовилися від традиційного проведення конкурсу. На даний момент залишаються три актуальних варіанти.

Фото: фейсбук-сторінка Максима Тужиліна

comments powered by Disqus