Креативний продюсер Олег Боднарчук пішов із проекту «Євробачення-2017»

Про це Олег Боднарчук написав у Facebook.

«Друзі, я впевнений, що зараз не час для з'ясування стосунків, думаю, ми всі і так розуміємо, що відбувається! Новій команді побажаємо успіхів у тому, щоб на достойному рівні представити нашу країну в очах світу», – повідомив Сергій Боднарчук.

Він відмовився коментувати своє рішення, щоб не брати участь в дискредитації «Євробачення» в Києві. «Йому (конкурсу - Ред.) вже вистачить скандалів. Зараз треба всім об'єднатися навколо головного завдання, щоб воно пройшло на гідному рівні. Саме в цьому випадку - не заважати новій команді. У них мало часу», – заявив пан Боднарчук.

Олег Боднарчук поділився посиланням одного інтернет-видання, якому джерела, близькі до оргкомітету конкурсу повідомили, що постановкою «Євробачення-2017» в Києві буде займатися театральний режисер Сергій Проскурня. Прес-служба «Євробачення-2017» не підтвердила сайту «СМ» цю інформацію. 

Нагадаємо, 31 грудня 2016 року на сайті «UA: Першого» офіційно оголосили, що Олег Боднарчук стане креативним продюсером «Євробачення-2017». Він працював разом із шоу-продюсером Стюартом Барлоу.

Наприкінці 2016 року Олег Боднарчук був призначений відповідальним за постановку відкриття шоу, інтервал-актів і виступів спеціальних гостей «Євробачення-2017». Спільно з шоу-продюсером Стуартом Барлоу він упродовж 10 місяців займався розробкою творчої складової міжнародного пісенного конкурсу 2017 року.

Олег Боднарчук – визнаний режисер та креативний директор масштабних українських та зарубіжних шоу. Працював над такими телевізійними проектами, як «Фабрика зірок», «Голос країни» та «Голос діти». Проявив себе як режисер на проекті America’s got talent. Також був режисером премії M1 Music Awards в 2015 році і проекту «Міс Україна» в 2015 і 2016 роках.

Як сказав в інтерв’ю «Суспільному мовленню» заступник генерального директора Національної суспільної телерадіокомпанії України Павло Грицак, Олег Бодранчук спілкується з Стюартом Барлоу. «Думаю, що Барлоу до того нікого не знав з України. У процесі пошуку вони познайомилися», – сказав він. За словами пана Грицака,  у Стюарта Барлоу — окремий гонорар. Це стільки, скільки він запросив. НСТУ не має договору з Олегом Боднарчуком. Додамо, що третього лютого на «Прозорро» опубліковані наміри укласти договір про надання послуг шоу-продюсера й дизайнера. Шоу-продюсер Стюарт Барлоу має отримати 120 тис. євро. 

22 лютого стало відомо, що продюсером конкурсної частини «Євробачення-2017» у Києві став Крістер Бйоркман. Він відповідатиме за підготовку зовнішнього вигляду кожного конкурсного номеру шоу. «Саме я відповідатиму за усіх учасників конкурсу, за їхні номери, за те, що ви побачите на сцені, я очолю креативну групу, яка вирішуватиме, приміром, якого кольору мають бути декорації, яка графіка, як найкраще зняти номер. Насправді це велика робота. Я її вже робив у Стокгольмі і в Мальме  на "Євробачення-2013". У мене є досвід. До того ж я обожнюю це робити», – сказав Крістер Бйоркман у програмі «Що там з Євробаченням?».

Нагадаємо, на «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. півфінали 62-го пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві.

Україну на 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2017» представлятиме рок-гурт O.Torvald з піснею Time. Представника нашої країни було обрано 25 лютого у фіналі національного відбору. Ведучими  «Євробачення-2017» стали Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко. Володимир Остапчук і Олександр Скічко у тандемі працюватимуть на сцені. Тімур Мірошниченко на «Євробаченні-2017» працюватиме в грін-румі.

Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

comments powered by Disqus