Над творчим наповненням «Євробачення-2017» працюватиме Стюарт Барлоу та Олег Боднарчук

Над творчим наповненням «Євробачення-2017» працюватиме Стюарт Барлоу та Олег Боднарчук

11:39,
3 Січня 2017
2778

Над творчим наповненням «Євробачення-2017» працюватиме Стюарт Барлоу та Олег Боднарчук

11:39,
3 Січня 2017
2778
Над творчим наповненням «Євробачення-2017» працюватиме Стюарт Барлоу та Олег Боднарчук
Над творчим наповненням «Євробачення-2017» працюватиме Стюарт Барлоу та Олег Боднарчук
Над творчим наповненням «Євробачення-2017», яке прийматиме Київ, разом із шоу-продюсером Стюартом Барлоу (Barlow Stuart) працюватиме креативний продюсер Олег Боднарчук.

Про це повідомляє «UA: Перший».

«Для "Євробачення-2017" готуємо унікальне й сучасне українське шоу світового рівня. Для цього ми зібрали команду з українських й іноземних професіоналів, які мають значний досвід у виробництві телевізійних шоу. Стюарт Барлоу вже понад 20 років працює в медіа-індустрії і долучався до організації Євробачення у Дюссельдорфі, Баку, Мальмо, Копенгагені та Відні. Олег Боднарчук неодноразово був режисером найпопулярніших українських шоу, як, наприклад, "Фабрика зірок" і "Голос країни". А минулого року він мав неймовірний успіх зі своєю постановкою на проекті America’s got talent у Сполучених Штатах. Так шоу "Євробачення-2017" будуть результатом творчої співпраці міжнародних та українських фахівців», – розповіла виконавча продюсерка «Євробачення-2017» Вікторія Романова.

Стюарт Барлоу є відповідальним за координацію усіх творчих аспектів виробництва шоу та його контенту від ранніх етапів планування до трансляцій трьох шоу, що у підсумку становлять майже вісім годин прямого ефіру. Свою роботу над пісенним конкурсом розпочав у жовтні 2016 року. Займається питаннями дизайну сцени, світла, графіки, виступів під час шоу та всіх конкурсних номерів учасників «Євробачення-2017».

Стюарт Барлоу

Олег Боднарчук відповідатиме за постановку відкриття шоу, інтервал-актів та виступів спеціальних гостей «Євробачення-2017». Спільно з шоу-продюсером займається розробкою творчої складової міжнародного пісенного конкурсу 2017 року.

Олег Боднарчук

«Сьогодні у нашої країни є всі можливості дивувати світ своїм сучасним культурно-мистецьким потенціалом. І ми використаємо шанс, дарований нам "Євробаченням", щоб це довести. Свою головну місію, як режисера та креативного продюсера видовищної частини конкурсу, я бачу в компіляції традиційних українських елементів з новітніми сценічними та віртуальними технологіями, а також у залученні провідних українських артистів, хореографів, композиторів, музикантів, художників та інших фахівців шоу-індустрії до створення унікального українського шоу – "Євробачення-2017"», – розповів він.

Зазначимо, НТКУ орендувала «Міжнародний виставковий центр» загальною площею 31 033 квадратних метри на лівому березі Дніпра для проведення «Євробачення – 2017» за 35 100 655, 13 гривень.
 
Дизайнером сцени «Євробачення-2017» у Києві став Флоріан Відер (Florian Wieder) із Мюнхена. Угода з компанією Wieder Design вже підписана.
 
Креативну концепцію «Євробачення-2017» створюватиме українська компанія «Гурт РЕ Дизайн».
 
Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду