Хор Українського радіо виконуватиме гімн України під час новорічного привітання Президента

Про це сказала художня керівниця та головна диригентка Хору Українського радіо Юлія Ткач, йдеться на сайті «UA: Перший».

Юлія Ткач підтвердила сайту «Суспільне мовлення» цю інформацію та додала, що гімн України для новорічної ночі хор уже записав.

Вона розповіла, що останнім часом Хор Українського радіо веде активну діяльність.

«Нещодавно у нас було турне по Європі, де хор виступав спільно з оркестром. Коли у Іспанії ми виконували "Реквієм" Моцарта, то, попри всі норми етикету, іспанська королева спустилася до сцени та висловила своє захоплення артистам», – сказала вона «UA: Першому».

Вона зазначила, що хор почали запрошувати до участі у різних програмах, наприклад «Фольк-music», «Лайфхак».

«Нещодавно телеканал UA:Перший здійснив зйомку нашого концерту і незабаром покаже в своєму ефірі як продукт суспільного мовника. Відчувається велика підтримка з боку Суспільного, а це окриляє і надихає на нові звершення», — додала вона.

Нагадаємо, 2 грудня о 19:00 у Національній філармонії Хор Українського радіо дасть ювілейний концерт, присвячений 85-річчю колективу. Концерт вестимуть генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін та ведуча «Українського радіо» і телеканалу «UA: Перший» Галина Бабій. У програмі звучатимуть твори Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Миколи Лисенка, Альфреда Шнітке, Лесі Дичко, Євгена Станковича, Мирослава Скорика, Євгена Савчука, Євгена Петриченка, Карла Дженкінса, Рубена Толмачева.

comments powered by Disqus