Федір Скрипник замість Владислава Грузинського стане генпродюсером інформаційного мовлення Суспільного

До того цю посаду обіймав Владислав Грузинський, якого  призначили продюсером нової прямоефірної студії в дирекції телебачення.

Про це 20 грудня під час зустрічі з колективом повідомив голова правління Суспільного мовлення Зураб Аласанія.

За словами Федора Скрипника, у НСТУ бачать стабільну внутрішню динаміку у випусках на телебаченні.

«Дедалі більше слухачів умикають, зокрема, Українське радіо, щоб послухати саме новини. Охоплення наших новин в інтернеті зростає. І втримувати це звання — точно одне з пріоритетних завдань під час підготовки до перезапуску мовлення телеканалу, а з ним і формату новин, на якому ми зараз зосереджені. Нові ідеї, нові формати, найпотужніша журналістська команда в містах», сказав пан Скрипник.

Він зазначив, що  Суспільне має зробити зовнішній вигляд новин більш привабливим для аудиторії, більш сучасним технічно й візуально.

Федір Скрипник до роботи на Суспільному обіймав посади шефредактора новин на телеканалах ZIK та 24 канал, працював на телеканалах СТБ та Україна. 

 Із 2017 року на Суспільному обіймав посаду виконавчого продюсера департаменту інформаційного мовлення (під керівництвом Владислава Грузинського), брав участь у створенні й налагодженні роботи ньюзруму Суспільного, що працює на три платформи одночасно (телебачення, радіо, діджитал). Має досвід організації прямоефірних проєктів, серед яких і спецефіри, що суттєво покращували результати телеперегляду каналу «UA: Перший».

Він також налагоджував спільну роботу з ньюзрумами регіональних філій Суспільного.

Нагадаємо, Владислав Грузинський із посади генерального продюсера інформаційного мовлення Суспільного мовлення перейшов на посаду продюсера нової прямоефірної студії в дирекції телебачення. Студія повномасштабно запрацює з 2020 року.

Як писав «Детектор медіа»,  13 грудня 2019 року Незалежна медійна рада опублікувала рекомендації, в яких закликає Суспільного мовника не лише більше популяризувати статус Суспільного як джерело, яке користується найвищим рівнем довіри на телебаченні та онлайн, а й продовжувати працювати над покращенням візуальної складової новин на ТБ, над формою текстової подачі онлайн та подальшою роботою над саб-канальною стратегією щодо новин.

У НСТУ підтримали рекомендації Незалежної медійної ради щодо посилення мовлення.

comments powered by Disqus