Федір Скрипник хотів би повернути на Суспільне новини культури і світу

Федір Скрипник хотів би повернути на Суспільне новини культури і світу

12:52,
20 Листопада 2020
1901

Федір Скрипник хотів би повернути на Суспільне новини культури і світу

12:52,
20 Листопада 2020
1901
Федір Скрипник хотів би повернути на Суспільне новини культури і світу
Федір Скрипник хотів би повернути на Суспільне новини культури і світу
Наразі ньюзрум Суспільного втратив майже всю редакцію новин культури і світу.

Генеральний продюсер інформаційного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України Федір Скрипник хотів би повернути на платформи Суспільного новини культури і світу, а також запустити новини для дітей і регіональні інформаційні випуски.

Про це він сказав в інтерв’ю сайту «Детектор суспільного мовлення».

«Я хотів би повернути окремі випуски новин культури й міжнародки, певна аудиторія в них усе-таки є. Над цим можна працювати, але не в тому складі, який маємо зараз», – сказав він.

За словами пана Скрипника, інформаційне мовлення втратило майже всю редакцію новин культури, яка працювала у компанії до того, як скоротилися ці новини.

«Одна з причин — невелика зацікавленість аудиторії в новинах культури. Потрібно було концептуально змінити підхід вироблення цього контенту. Впевнений, що та команда, яка була, впоралася би з таким викликом, можливо зі збільшенням позицій у себе в редакції. Те саме стосується міжнародних новин», – розповів він.

 Він вважає, що окремий випуск новин культурного напряму потрібний аудиторії. «Якщо аудиторія не сприймає його в тому вигляді, який ми пропонуємо, це означає, що нам треба зробити його таким, який буде до вподоби аудиторії, і при цьому не перетнути межу цінностей Суспільного», – зазначив генпродюсер.

Федір Скрипник сказав, що запуск міжрегіональних програм на основі сюжетів із регіонів, «це один із наступних етапів — разом із новинами культури й міжнародними новинами».

На думку генпродюсера, на Суспільному мають бути новини для молодшої аудиторії, навіть для зовсім маленьких, і він обома руками за те, щоб їх робити.

«Дитячий підлітковий напрям мені здається дуже перспективним. Поки не з позиції рейтингів, а з позиції місії Суспільного. Як батько я бачу, що наразі не вистачає медіаграмотності й медіагігієни серед дітей та підлітків. Зараз є дитячі соцмережі, але в них зовсім інший напрям. Діти не мають споживати токсичний контент, що ллється з телеграм-каналів, які неможливо контролювати. Діти мають розуміти, що треба знайти першоджерело, а ті самі телеграм-канали дуже часто крадуть інформацію», – сказав пан Скрипник.

За його словами, на жаль, тими силами, які наразі має ньюзрум, Суспільне не може зробити ані культурних новин, ані міжнародних, ані молодіжних.

Нагадаємо, «Новини: Культура» виходили на «UA: Першому» та «UA: Культурі» по буднях із 23 серпня 2016 року. З 2 квітня 2018 року «Новини культури» і «UA:Світ» об'єднали з «UA:Новини» на «UA:Першому». Відтоді культурних і міжнародних новин значно поменшало в ефірі Суспільного. 

Зазначимо, щ авторки дитячої й підліткової концепції Суспільного Іванна Коберник і Зоя Звиняцьківська вважають, якщо в НСТУ візьмуться за підліткову тему, їх чекає успіх. 

Фото: Суспільного мовлення, Артем Галкін

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду