Європейська мовна спілка вручила кришталевий мікрофон НСТУ за фінальний звіт «Євробачення-2017»

Наглядова рада «Євробачення» вручила Павлу Грицаку кришталевий мікрофон (символ конкурсу). 

«Кришталевий мікрофон – це нагорода, що перш за все символізує успіх у проведенні пісенного конкурсу, адже це аналог того мікрофону, який було презентовано Сальвадору Собралу 13 травня 2017 року після його перемоги. По-друге, що не менш важливо, це – символ приналежності до великої міжнародної сім’ї Європейської мовної спілки», – зазначив пан Грицак.

На засіданні Наглядової ради виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак презентував підсумки роботи з організації, проведення та закриття конкурсу. Висвітлювались питання щодо укладання та закриття договорів, здійснення оплати підрядникам, зокрема й міжнародним компаніям, закриття усіх фінансових питань, а також проблемні моменти, що ще залишились до з’ясування. Звіт української делегації було схвалено.

НСТУ як мовник-організатор конкурсу також отримала офіційного листа від Європейської мовної спілки.

Зазначимо, з червня 2017 року команда з 26 людей щоденно працює в рамках дирекції з організації та підготовки «Євробачення-2017» для найскорішого завершення всіх справ. За словами голови правління НСТУ Зураба Аласанії, це ті самі люди, які вели проект від початку, тобто саме вони можуть повною мірою фіналізувати роботу. Правління НСТУ зі свого боку здійснює моніторинг виконання дирекцією її зобов’язань.

Додамо, 7 червня 2017 року Павло Грицак, який 6 червня 2017 року написав заяву на звільнення з посади головного продюсера музичних і розважальних програм Національної суспільної телерадіокомпанії України, став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ («UA: Перший») з питань «Євробачення».

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus