Дарія Юровська звільнилася з посади заступника гендиректора НТКУ

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Дорогі друзі, колеги, добрі люди. Сьогодні був мій останній день роботи на Суспільному. Саме так всі ці два з половиною роки я сприймала Національну телекомпанію України, попри документальні формальності, що визначали її державним медіа. Саме за принципами Суспільного працювали й працюватимуть всі ті, чиїми головами та руками була зроблена кожна хвилина того, що ви бачили в тєлікє і на наших інтернет-платформах. Я щаслива, що мала можливість дякувати цим людям не лише сьогодні, коли виходила з дверей “Олівця”, а й щодня, - за професіоналізм, за вміння робити неможливе, за довіру до незнайомої для них людини із дивними, незрозумілими, а іноді й безнадійними ідеями. Знаю, що багато з глядачів та однодумців, для кого успішність цієї реформи була маркером можливості змін у країні, засмучені. Маю гарні новини - Суспільне мовлення в Україні буде. І ми разом зробимо його таким, яким вважаємо за потрібне саме для нашої країни. Не швидко, - як і годиться ґартувати незалежність, рівновагу, прозорість та просвітництво», – зазначила пані Юровська.

У коментарі сайту «Суспільне мовлення» Дарія Юровська зазначила, що планує місяць відпочити. Де надалі працюватиме – не уточнила.

Раніше сайт «Суспільне мовлення» повідомив, що три заступники Зураба Аласанії написали заяви на звільнення: Михайло Шматов, Дарія Юровська та Вікторія Романова.

Нагадаємо, 1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він висловив незгоду з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму. 

1листопада коаліція «За суспільне мовлення» у відкритому зверненні висунула вимогу припинити саботаж реформи суспільного мовлення в Україні.

2 листопада Кабінет Міністрів погодив звільнення Зураба Аласанії. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив, що новим керівником НТКУ може стати хтось із заступників Зураба Аласанії. Сам пан Аласанія, який поки ще працює гендиректором НТКУ, виступає за те, щоб його наступником був хтось із компанії, тому що вони в процесі перетворення, і водночас не проти, щоб це був «варяг».

3 листопада Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні підтримав пропозиції щодо повноцінного фінансування ПАТ НСТУ та міжнародного конкурсу «Євробачення» під час розгляду проекту бюджету на 2017 рік, підготовленого до другого читання за підсумками опрацювання зауважень та пропозицій Верховної Ради.

comments powered by Disqus