Зураб Аласанія і Людмила Денісова підписали Меморандум про співпрацю

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія та Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова підписали Меморандум про співпрацю щодо виявлення та недопущення порушення прав людини. 

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Людмила Денісова виступила з пропозицією активно залучити до спільних просвітницьких проєктів регіональні філії Суспільного, щоб таким чином поширювати інформацію про захист прав громадян у кожному регіоні України.

«Сприяння правовій інформованості населення та захист конфіденційної інформації про особу здійснюється мною згідно із Законом України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” та є одним зі стратегічних напрямів діяльності на 2021 рік», — зауважила Людмила Денісова.

За словами Зураба Аласанії,консолідація зусиль з Офісом Уповноваженого допоможе реалізувати спільні стратегічні проєкти етично і професійно, щоб сприяти попередженню і недопущенню порушень прав людини.

Меморандумом передбачено підготовку та реалізацію спільних заходів, серед яких, зокрема, моніторинг стану дотримання рівності прав і свобод людини, аналіз їх порушень та наслідків (заплановані візити до місць несвободи різних типів), напрацювання спільних проєктів та програм, спрямованих на посилення гарантій прав і свобод людини. 

Нагадаємо, у 2020 році на «UA: Першому» відбулася прем’єра документальних фільмів-розслідувань, які зняли журналісти Суспільного у співпраці Офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини.

comments powered by Disqus