Журналісти «Громадського телебачення» стали гостями чату на «Волинь Post»

Журналісти прихали до Луцьку на фестиваль українського опору «Бандерштат». Окрім участі у чаті, Мустафа Найєм разом із Наталією Тарасовською проводили з гостями фестивалю бесіду на тему «Боротьба журналістів за свої права», а також презентували проект громадського онлайн-телебачення hromadske.tv.

Роман Вінтонів у ролі Майкла Щура проводив бесіду на тему «Тролінг у сучасній журналістиці», а також узяв участь у відео-чаті, запис якого також можна переглянути на сайті організатора.

Майкл Щур – це комічний персонаж, вигаданий Романом Вінтонівим. Уперше з’явився в інформаційному просторі напередодні парламентських виборів 2012 року, знявши цикл програм «Чим живеш, Україно?». Нещодавно в інтернеті з’явилася нова програма Майка Щура – «Але є одне «але». Скорочено АЄОА». Разом із Щуром програму веде Портрет Шевченка.

В рамках чату зачіпалась тема «Громадського мовлення», зокрема багато питань щодо цього ставили Мустафі Найєму. Матеріали за результатами чату можна прочитати на сайті «Волинь Post».

Джерело: Волинь Post

comments powered by Disqus