Суспільне шукає юних музикантів для проєкту «Я – віртуоз»

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.  

Юні музиканти мають бути  дипломантами або лауреатами районних, міських, національних чи міжнародних конкурсів.

Щоб подати заявку на участь:

  • запишіть відео композиції у своєму виконанні тривалістю 2–10 хвилин. Учасники можуть обрати будь-який твір із класичного репертуару, обмежень щодо музичних інструментів немає;
  • розмістіть запис на YouTube та відправте посилання разом із творчою автобіографією на пошту: alla.sheiko@ukr.net та oksahomi@ukr.net

Заявки приймають до 31 серпня. Найкращих виконавців запросять узяти участь в онлайн-концерті в Будинку звукозапису Суспільного радіо. Про дату концерту повідомлять згодом. 

Із запитаннями можна звертатися за номером: (099) 132-15-13.

«Я — віртуоз» — масштабний проєкт, у межах якого молоді музиканти виступають у супроводі Симфонічного оркестру Українського радіо під орудою народного артиста України Володимира Шейка. Концерти відбуваються в Будинку звукозапису Суспільного радіо — одній із найбільших студій звукозапису Європи, де виступають виконавці української та світової музичної сцени.

Останній концерт проєкту «Я — віртуоз» відбувся в лютому 2020 року. Виступи учасників можна почути в радіоефірі й подивитися на ютуб-каналі «UA: Культура».

Додамо, що організатори проєкту вважають, що «Я – віртуоз!» претендує вийти на рівень нацвідбору на «Євробачення юних музикантів».

comments powered by Disqus