Стівен Фрай розкритикував трансляцію ювілею королеви на ВВС

buzzreactor

Своїми враженнями від програми ВВС Стівен Фрай (Stephen Fry) поділився у Twitter-мікроблозі. Він назвав цей репортаж найнуднішим за всю історію ВВС. Актор також звинуватив коментаторів у невігластві через те, що один з них назвав королеву «Її Королівська Високість». Річ у тім, що у Великій Британії цей статус стосується принців та принцес, тоді як королеву слід називати «Її Величність».

Крім того, він розкритикував якість звуку та зображення. На його думку, ВВС мала б краще висвітлити наймасштабнішу подію Великої Британії за останні 350 років. Адже такого святкування ювілею правління монарха, що цього разу тривало цілих 4 дні, в країні не було від часів королеви Вікторії.

Коментарі Стівена Фрая викликали неабиякий резонанс в соціальній мережі Twitter. Так, його пост поширили кілька тисяч людей. Більшість ЗМІ Великої Британії також написали про це.

Однак актор згодом зізнався: «Я нікого не хотів образити. Все це я сказав лише у зв’язку з ювілеєм королеви. Просто коли йдеться про таку урочисту подію, я, як правило, очікую від ВВС чогось кращого».

У відповідь на критику прес-секретар ВВС відзначив, що сама телекомпанія «дуже пишається якістю і широтою висвітлення цієї унікальної події».

У свою чергу, британське видання The Mirror провело на своєму сайті опитування. Його результати також свідчать про незадоволення більшості глядачів якістю репортажу. 

Джерело: The Mirror

comments powered by Disqus