На території Одеської філії НСТУ відкриють хаб Академії суспільного мовлення

Академія суспільного мовлення — проект українського Суспільного мовника, розроблений у партнерстві з Deutsche Welle Akademie, BBC Media Action та МЗС Німеччини, повідомляє прес-служба НСТУ на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Мета проекту в тому, щоб створити платформу й зручне середовище для розвитку незалежних медіа та громадських ініціатив у південному регіоні України.

У компанії пояснюють, що Одеський хаб Академії — це:

  • професійна медіа-освіта;
  • прес-центр для незалежних медіа-організацій і фахівців;,
  • місце для лекцій та публічних заходів, коворкінг;
  • місце для обговорення навчальних, громадських ініціатив та медіа-стартапів;
  • сад для подій просто неба.

Освітній простір і коворкінг буде розташований на першому поверсі п’ятиповерхового будинку філії, де раніше свої кабінети займала адміністративна частина персоналу. Тепер всі працівники філії сконцентровані в двоповерховій будівлі, яка розташована поруч, а більший будинок здають в оренду. Наразі у хабі ще тривають ремонті роботи.

Проведення заходів буде на платній основі, про розцінки у НСТУ обіцяють повідомити ближче до відкриття.  

Відкриття Одеського хабу Академії відбудеться за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля, голови правління Суспільного мовника Зураба Аласанії, представників Deutsche Welle Akademie, члена правління Суспільного Миколи Чернотицького, PR-директорки Суспільного Вікторії Сидоренко та керівниці Академії суспільного мовлення Ярослави Камінської.

Першими тренінгами новоствореного освітнього простору стануть майстер-класи з мобільної журналістики від експерта Deutsche Welle Akademie Якова Леона та з основ зйомки від тренера BBC Media Action Кевіна Кінга. Вони запонановані на 25 квітня о 10:00 – 12:00, напередодні урочистого відкриття.

Нагадаємо, у серпні 2017 року на першому поверсі київського телецентру «Олівець» UA: HUB, де працює лекторій, лаунж-зона, читальня, музей телебачення, відбуваються концерти та інші заходи.

Фото: фейсбук-сторінка PMA Odesa Hub

comments powered by Disqus