На Суспільному розпочинає роботу Дитяча Академія суспільного мовлення

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Лектором буде заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова та тренер Deutsche Welle Akademie Віктор Пичугін.

Зареєструватися на безкоштовний онлайн-марафон можна на сайті Дитячої академії.

Менеджерка напряму Дитячої академії суспільного мовлення Владислава Місна сказала, що усі навчальні програми розвивають медіаграмотність.

«Ми хочемо навчити дітей не тільки створювати якісний медіаконтент, а й мислити критично та аналізувати інформацію», – сказала вона.

З осені курси для дітей і підлітків проходитимуть у Київському хабі Академії суспільного мовлення за адресою: вул. Хрещатик, буд. 26. На них говоритимуть протележурналістику — від ідеї до виходу в ефір. Інтерв'ю, прямі включення та репортажі з місця подій; фоторепортаж — основи фотографії, мобільна фотографія; роботу телеведучого — як працювати в кадрі, усне мовлення, стиль ведучого; роботу радіоведучого — специфіка роботи на радіо, формати радіопрограм; соціальні медіа та блогінг. 

Тренерами курсу стануть не лише відомі українські медійники, а й фахівці BBC та Deutsche Welle Akademie. Учні відпрацьовуватимуть навички під час зйомок, а також у теле- й радіостудіях.

Дитяча Академія суспільного мовлення створена за підтримки Національної суспільної телерадіокомпанії України та DW Akademie на базі Public Media Academy — навчального центру Суспільного мовника.

comments powered by Disqus