На час карантину Суспільне пропонує курс семінарів онлайн від Академії Суспільного мовлення

Наразі план Академії відомий до середини червня.

Нагадаємо,  навчальний центр Суспільного мовника Академія існує
з 2017 року, в 2019 був відкритий Одеський хаб Академії – простір для розвитку медіа в Південному регіоні України. В 2020 планується відкриття хабу в Києві, а в 2021 – у Львові.

У травні 2020 року на Суспільному розпочила роботу Дитяча Академія суспільного мовлення.

Навчальний центр, створений під егідою Суспільного мовника України. Академія реалізовує навчальні програми за участі тренерів європейських медіа-шкіл та міжнародних організацій, таких як Deutsche Welle Akademie, BBC Media Action, CFI, IREX, UN Women, Council of Europe Office in Ukraine, а також українських медіа-тренерів.
 
Академія проводить 5-7 подій щомісяця, серед яких семінари та тренінги для журналістів (верифікація даних, мобільна журналістика, зйомка та монтаж, для ведучих, сторітелінг, гендерно-чутлива журналістика, економічна журналістика, тощо), soft skills тренінги, тренінги з HR, сесії з командоутворення, навчання медіа-менеджменту, SMM, воркшопи по створенню діджитал проектів, навчальні тури до європейських суспільних мовників та суспільних мовників США, курси англійської мови, стратегічні та фасилітаційні сесії, консультації європейських медіа-експертів, тощо.
comments powered by Disqus