Дмитро Хоркін та Євген Нищук ведуть захід на Софійській площі в очікуванні рішення об'єднавчого Собору православних церков

Facebook

Дмитро Хоркін працював на сцені зранку, напередодні спільної молитви за автокефалію Української церкви, Євген Нищук продовжив роль ведучого під час концерту, який триває в рамках мітингу.

«Відповідально працювати там і тоді, де твориться історія», – написав у Фейсбуку Дмитро Хоркін.  

Нагадаємо, 15 грудня  суспільні  телеканали «UA: Перший» та «UA:Крим» і частково «UA: Культура», а також «Українське радіо» висвітлюють заходи, присвячені об’єднавчому собору українських православних церков, який проходить у Софійському соборі в Києві. У заході на Софійській площі взяв участь Президент України Петро Порошенко

Об’єднавчий собор усіх православних церков України розпочався зранку 15 грудня в Софії Київській. На ньому церковні ієрархи мають створити незалежну українську православну церкву та обрати її предстоятеля.

Додамо, Дмитро Хоркін є ведучим концертів та військових парадів до Незалежності України за участі Президента. На початку грудня 2018 року Дмитро Хоркін отримав звання «Заслужений артист України».

comments powered by Disqus