Американці розповідають, що для них означає суспільне мовлення

Поборники суспільного мовлення пропонують американцям роздрукувати аркуш з логотипом ініціативи та продовжити вже надруковану фразу «Суспільне телерадіомовлення – це...» назвою улюбленого шоу, іменем ведучого, мультгероя або своїм визначенням суспільного мовлення. Далі необхідно сфотографуватися самому або сфотографувати когось із цим слоганом, викласти у соціальну мережу, а також надіслати окремо організаторам акції.

12 учасників, яких визначить жереб, буде нагороджено призами. Це може бути аудіо- або відео-диск чи навіть dvd-колекція програм від суспільних мовників та інше.

Фото перших учасників вже з’явилися на сторінці 170 Million Americans for Public Broadcasting у Facebook.

«Суспільне мовлення створене для нас»

«Суспільне мовлення – це наша основа»

«Суспільне мовлення – це музика з усього світу»

«170 млн американців за суспільне мовлення» – не залежна від держави ініціатива, що об’єднує понад 400 суспільних теле- та радіостанцій по всій країні, виробників некомерційного медіа-продукту, а також глядачів та слухачів для підтримки  стабільності існуючої системи суспільного мовлення. 170 млн – саме такою є щомісячна аудиторія 368 суспільних теле- та 934 радіоканалів, а також сотень онлайн-сервісів.Джерело: 170millionamericans

comments powered by Disqus