Не всі недопущені до конкурсу на голову правління НСТУ кандидати згодні з рішенням наглядової ради

Не всі недопущені до конкурсу на голову правління НСТУ кандидати згодні з рішенням наглядової ради

13:21,
8 Квітня 2021
5399

Не всі недопущені до конкурсу на голову правління НСТУ кандидати згодні з рішенням наглядової ради

13:21,
8 Квітня 2021
5399
Не всі недопущені до конкурсу на голову правління НСТУ кандидати згодні з рішенням наглядової ради
Не всі недопущені до конкурсу на голову правління НСТУ кандидати згодні з рішенням наглядової ради
Автори:
Кандидати на посаду голови правління НСТУ, яких наглядова рада не допустила до конкурсу, розповіли про свої враження.

7 квітня 2021 року наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України на засіданні ухвалила рішення про допуск до участі в першому етапі конкурсного відбору 13 претендентів і трьох не допустила.

За словами голови наглядової ради НСТУ Світлани Остапи, у двох кандидатів не підтверджено 5-річний трудовий стаж на керівній посаді в медіа, що є обов’язковою умовою, ще один кандидат подав неповний пакет документів із запізненням.

Серед недопущених кандидатів – Антон Веселов, Василь Філімон і Юрій Костюк.

Антон Веселов із червня 2018 року і по сьогодні обіймає посаду менеджера філії «UA: Дніпро».

В його біографії вказано, що з 2006 року працював юрисконсультом, згодом очолював юридичні відділи великих гірничо-металургійних компаній Кривого Рогу. З 2014 року керував роботою юридичних і адміністративних департаментів медіа компаній. Антон Веселов є експертом у корпоративному управлінні та у трудовому праві.

У коментарі «Детектору суспільного мовлення» Антон Веселов сказав, що не згоден із рішенням наглядової ради щодо того, що у ньогоне підтверджено 5-річний трудовий стаж на керівній посаді. Та більш детально зможе пояснити, коли побачить протокол засідання наглядової ради НСТУ.

Василь Філімон теж із команди Суспільного. Із червня 2019 року по нині працює телеоператором і репортером на регіональному суспільному каналі «UA: Миколаїв». До того він працював телеоператором, репортером, ведучим і інженером ефіру на іншому регіональному каналі. Василь Філімон у коментарі «Детектору суспільного мовлення» погодився, що у нього немає 5 років досвіду роботи на керівній посаді. Він сказав, що знав про те, що одна з вимог до професійної компетентності – стаж роботи на керівних посадах у сфері медіа – не менше п’яти років.

Юрій Костюк – заступник керівника Офісу Президента України Володимира Зеленського, відповідає за гуманітарну політику.

До того він був гравець і автор команди КВН «Збірна КПІ», сценаристом та автором Студії Квартал-95, сценаристом фільмів «8 перших побачень», «Кохання у великому місті 3», «8 нових побачень», серіалів: «Свати 5», «Байки Мітяя», «Між нами дівчатами», «Ви всі мене дратуйте», серіалу «Слуга народу». На президентських виборах у 2019 році брав участь у виборчій кампанії кандидата Зеленського.

На початку березня 2021 року Юрій Костюк відмовився коментувати, чи буде балотуватися на голову правління НСТУ. 

Пізніше він написав на своїй сторінці у Facebook, що Національна рада реформ пропонує забрати у Суспільного 500 мільйонів у 2022 році. І сказав, категорично проти цього і що гроші у Суспільного ніхто не забере. 30 березня у Національній раді реформ передумали і вирішили, що буде недоцільно зменшувати фінансову підтримку НСТУ. Держкомтелерадіо підтримує таке рішення.

Юрій Костюк надіслав неповний пакет документів 1 квітня після 16:00, коли уже закінчився прийом документів на конкурс. Він відмовився відповісти на запитання «Детектору суспільного мовлення».

«Детектор суспільного мовлення» звернувся до нього по коментар, проте він відмовився говорити: «Ви відволікаєте мене від роботи, не дзвоніть мені більше».

Нагадаємо, 7 квітня наглядова рада НСТУ оголосила 13 претендентів на посаду голови правління, яких допустила до участі в першому етапі конкурсного відбору.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду