Благодійний фонд підтримки створення та розвитку суспільного мовлення припинив діяльність
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Благодійний фонд підтримки створення та розвитку суспільного мовлення припинив діяльність
Благодійний фонд підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення України припинив свою діяльність.
Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Із 10 березня 2020 року Благодійний фонд у стані припинення.
«Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог – 11.05.2020», – зазначено в реєстрі.
Наразі також немає зв’язку з сайтом благодійного фонду.
Із жовтня 2017 року керівницею Благодійного фонду підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення України була Анна Десятова. Вона ж і стала головою комісії з припинення або ліквідаторкою. Із січня 2020 року вона обійняла посаду керівниці відділу маркетингу та реклами в компанії «Укрпрофздравница» та є виконавчою директоркою громадської організації «Асоціація індустрії гостинності України».
Варто зазначити, що до 2019 року майже всі грантові проєкти, які виходили на платформах Суспільного, реалізовувалися за допомогою Благодійного фонду підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення України.
У 2019 році Благодійний фонд підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення України розпоряджався бюджетом проєктів «Парламентські вибори 2019: аналітика політичних маніпуляцій та факт-чекінг для усвідомленого вибору», який реалізовували на «Українському радіо», і соціального дослідження аудиторії у філіях «Як регіональні аудиторії споживають контент і який рівень довіри до контенту на різних пристроях і платформах».
Станом на 4 березня 2020 року на тоді ще діючому сайті благодійного фонду не було опублікованої звітності за 2019 рік. Анна Десятова відмовилася «Детектору медіа»коментувати ситуацію щодо фонду.
Як писав «Детектор суспільного мовлення», однією з підстав дострокового розірвання контракту з головою правління Зурабом Аласанією 31 січня 2019 року стали претензії до роботи Благодійного фонду підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення України, через який НСТУ отримувала гранти на виготовлення нових проєктів.
У серпні 2019 року Державне бюро розслідувань вилучило у благодійного фонду підтримки Суспільного фінансову звітність за два роки. Тоді у фонді були переконані, що всі слідчі дії були спробою перешкодити підтримці Суспільного мовника з боку партнерів, донорів і грантодавців.