Подано три справи щодо припинення контракту з Зурабом Аласанією

Подано три справи щодо припинення контракту з Зурабом Аласанією

14:09,
3 Квітня 2019
3322

Подано три справи щодо припинення контракту з Зурабом Аласанією

14:09,
3 Квітня 2019
3322
Подано три справи щодо припинення контракту з Зурабом Аласанією
Подано три справи щодо припинення контракту з Зурабом Аласанією
Станом на 22 березня наявні три судові впровадження про скасування рішення наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) від 31 січня 2019 року щодо дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією. Перше судове засідання призначено на 12 квітня.

Про це йдеться у протоколі засідання наглядової ради від 25 березня, яке опублікували на офіційному сайті «UA: Суспільне мовлення».

Наглядова рада подала запит у НСТУ щодо наявних судових рішень станом на 22 березня. Директор юридичного департаменту ПАТ «НСТУ» Максим Дорофєєв відповів, що є наявні три судові впровадження про скасування рішення Наглядової ради від 31 січня 2019 року щодо дострокового припинення контракту з головою правління, а саме:

  1. Першу справу розглядає Шевченківський районний суд міста Києва, суддя Пономаренко Тамара Василівна, за позовом Аласанії Зурабі Григоровичем до ПАТ «НСТУ», членів Наглядової ради Т. Лебедєвої, С. Остапа, треті особи – члени Наглядової ради В. Козак, О. Панич, В. Міський. Відкрито впровадження, судове засідання призначено на 12 квітня 2019 року. Офіційні документи на адресу ПАТ «НСТУ» не надходили.
  2. Другу справу розглядає Шевченківський районний суд міста Києва, суддя Мальцев Дмитро Олександрович, за позовом Глібовицького Євгена Мирославовича до ПАТ «НСТУ», третя особа Аласанія Зурабі Григорович про визнання протиправними та скасування рішення. Із суду документи на адресу ПАТ «НСТУ» не надходили.
  3. Третю справу розглядає господарський суд міста Києва, суддя Щербаков, за позовом Глібовицького Євгена Мирославовича до ПАТ «НСТУ», третя особа Аласанія Зурабі Григорович про визнання протиправними та скасування рішення. Із суду документи на адресу ПАТ «НСТУ» не надходили.

Член наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва звернулася до правління з проханням надати документи щодо судових позовів членам наглядової ради.

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення про дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією, ініціатором якого став член НР В’ячеслав Козак. Згідно з цим рішенням, Зураб Аласанія мав працювати ще два тижні, а тоді наглядова рада НСТУ мала призначити тимчасово виконуючого обов’язки. 31 січня на засіданні було запропоновано, що т.в.о. голови правління НСТУ має стати член правління НСТУ Микола Чернотицький. Він сказав, що не бачить себе очільником Суспільного.  

12 лютого наглядова рада НСТУ прийняла рішення, яким встановила дату розірвання контракту з Зурабом Аласанією 6 травня 2019 року, тобто після президентських виборів.

Як писав «Детектор медіа», Євген Глібовицький подав до суду на рішення наглядової ради від 31 січня про дострокове розірвання контракту з головою правління Суспільного Зураба Аласанії. Він вважає, що наглядова рада НСТУ має скасувати це своє рішення.

Також відомо, що в лютому Зураб Аласанія подав до суду на НСТУ та членів наглядової ради. 

Фото: пре-служби НСТУ

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду