Влада Індії ініціює збільшення доходів збиткового суспільного мовника

Прибутки суспільного мовника Prasar Bharati, який оперує групою каналів, завжди були меншими за його витрати. У 2011-2012 роках зароблені ним кошти склали лише 48% від загальних витрат. Відповідно, така тенденція спостерігалася і раніше – показники варіювалися від 40% до 50%.

Тому сьогодні за ініціативою міністра інформації та телерадіомовлення країни найбільший суспільний мовник Індії очікує фінансова реструктуризація. Цей захід покликаний зробити його діяльність більш прибутковою.

Міністерство вже підготувало низку рекомендацій, згідно з якими відбуватимуться зміни.

Так, першим кроком буде збільшення державного фінансування мовника, яке могло б задовольнити усі потреби телевиробництва. Також працівникам буде гарантована справедлива заробітна плата, яка, на думку міністерства стимулюватиме активність працівників.

В рамках реорганізації планують провести масштабну рекламну кампанію Prasar Bharati та створити нові програми, щоб урізноманітнити його контент.

Крім того, держава ініціює скасування усіх кредитів суспільного мовника. Відтепер за документами вони проходитимуть як гранти на допомогу, а усі нараховані за кредитами відсотки вважатимуться погашеними. 

Джерело: Indian Television 

comments powered by Disqus