НТКУ запустила сайт супутникового телеканалу Перший Ukraine

Як повідомляє прес-служба НТКУ, на новому сайті користувачі зможуть прочитати про останні події в Україні та світі, новинні стрічки партнерів телеканалу, подивитися онлайн-трансляції та архів програм супутникового телеканалу Перший Ukraine.

Дизайн сайту виконаний в національній стилістиці з використанням орнаментів і традиційних кольорів української вишивки – білого, червоного і чорного. На сайті розміщуватимуться анонси програм Першого Ukraine та телепрограми на поточний і наступний тиждень. За допомогою сайту можна безпосередньо зв'язатися з адміністрацією телеканалу, представити пропозиції щодо співпраці та участі в проектах Першого Ukraine.

Щотижня користувачі сайту також зможуть проголосувати за кращий кліп хіт-параду Першого Ukraine, результати якого стануть вирішальними для визначення кращої пісні тижня.

Сайт має три мовні версії – українську, російську та англійську. Англомовна версія сайту буде містити основні відомості про телеканал Перший Ukraine. На сайті також можна буде прочитати останні новини з життя каналу, способи його налаштування, подивитися мапу покриття і територію впевненого прийому сигналу телеканалу.

Джерело: Ліга.net

comments powered by Disqus