Ілля Суздалєв очолив представництво телеканалу «Белсат» в Україні

Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбуку. «Радий приєднатися до міжнародної команди телеканалу «Белсат»! З листопада є керівником його представництва в Україні.

«Белсат» - перший незалежний білоруський телеканал, який працює вже 11 років. Він входить до структури громадського телебачення Республіки Польща TVP. Мовить з Варшави, і з самого початку орієнтований на білоруську аудиторію. В умовах практично повної відсутності вільного ТБ в Білорусі, всі ці роки «Белсат» багато в чому є ковтком свіжого інформаційного повітря для наших сусідів.

Для української аудиторії цей телеканал також буде цікавий - в наших політичних реаліях більшість національних медіа поляризовані, тому, я впевнений, «Белсат» зможе запропонувати українському глядачеві щось нейтральне між крайньою «зрадою» і тотальною «перемогою», – зазначив Ілля Суздалєв.

За його словами, найближчим часом в Києві відкриється офіс «Белсату».

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Ілля Суздалєв звільнився з посади заступника виконуючого обов’язки директора виконавчого Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «До ТеБе» і радіо «Голос Донбасу») пішов із Суспільного. До недавнього працював керівником телеканалу «Донеччина. TV» (DTV).

Фото: belsat.eu

comments powered by Disqus