На Суспільне повернулося токшоу Івана Семесюка

На Суспільне повернулося токшоу Івана Семесюка

08:06,
19 Серпня 2022
3317

На Суспільне повернулося токшоу Івана Семесюка

08:06,
19 Серпня 2022
3317
На Суспільне повернулося токшоу Івана Семесюка
На Суспільне повернулося токшоу Івана Семесюка
У другому сезоні токшоу «Інструкція. Війна» писатиметься інструкція до українців у бойових умовах.

На  ютуб-каналі Суспільного «Антропологія» стартував другий сезон токшоу художника, письменника, поета, музиканта, культурного діяча, автора медійних проєктів Івана Семесюка. Цього разу під назвою «Інструкція. Війна».

Іван Семесюк відрефлексовуватиме складну тему — війну, та шукатиме відповіді на питання, з нею пов’язані. Хто такі українці? Що таке свобода і як цією свободою правильно користуватися?

Як повідомляють на Суспільному, зараз українці воюють за свободу — свободу держави та особисту свободу кожного з нас. Тож у другому сезоні токшоу «Інструкція. Війна» писатиметься інструкція до українців у бойових умовах:

  • повернемося в минуле, аби знайти ідентичності, які сформували цю війну;
  • говоритимемо про теперішнє, про ідентичності, які формує війна;
  • зазирнемо в майбутнє, аби побачити, які ідентичності знищить війна, і які вийдуть із неї.

Гості шоу — експерти з різних сфер українського життя. Мета проєкту — зафіксувати українців у просторі й часі, зрозуміти їх якнайкраще, та, зрештою, домовитися між собою, що з усім цим робити.

Першим гостем у новому сезоні став Павло Клімкін, з яким говорили про емоційну дипломатію, розпад Росії, ядерну зброю та глобальне українство.

Перший сезон під назвою світоглядного токшоу «Інструкція.ЮА» виходив із початку грудня 2021 року. Іван Семесюк спілкувався із Сергієм Стерненком, Ірмою Вітовською, Тетяною Микитенко та іншими гостями, відео із якими ви можете переглянути тут

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду