На конкурсі Суспільного перемогли 5 проєктів для дітей і підлітків

На конкурсі Суспільного перемогли 5 проєктів для дітей і підлітків

18:02,
20 Квітня 2021
8070

На конкурсі Суспільного перемогли 5 проєктів для дітей і підлітків

18:02,
20 Квітня 2021
8070
На конкурсі Суспільного перемогли 5 проєктів для дітей і підлітків
На конкурсі Суспільного перемогли 5 проєктів для дітей і підлітків
Проте у виробництво зайде чотири проєкти.

20 квітня Суспільне мовлення оголосило п’ять переможців мистецького конкурсу на виробництво контенту для дітей і підлітків, проте один із проєктів не вдасться запустити у виробництво у 2021 році.

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

Як пояснила генеральна продюсерка цифрових платформ Тетяна Кисельчук, Національна суспільна телерадіокомпанія України не може вступати у копродукцію з виробниками контенту. Цю ситуацію потрібно змінити на законодавчому рівні.

Конкурс проводили за наступними напрямами:

1. Аудіовізуальний продукт для дітей «Я пізнаю світ».

Тематична сесія конкурсу — пізнавальний анімаційний серіал з наскрізними яскравими героями, створений для глядачів дошкільного віку. За допомогою простих і зрозумілих сюжетів малюки дізнаються повсякденні, але важливі речі про світ: базові навички догляду за собою, основи лічби, перші соціальні навички, взаємодія з тваринами тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

  • ТОВ «Маркус фільм». Продюсер Віталій Хало, режисер Дмитро Лісенбарт.
  • ТОВ «Сансторіс». Продюсерка Ірина Маламуж, режисер Олег Маламуж.

2. Аудіовізуальний продукт для дітей

Тематична сесія конкурсу — аудіовізуальний продукт (контент), створений для глядачів дошкільного віку з пріоритетною дистрибуцією на цифрових платформах у форматах: анімаційний серіал, шоу-програма з елементами анімації, влог тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

  • ТОВ «Грін пінгвін медіа». Продюсерка Ірина Тараненко, режисерка Марина Бородіна.
  • ТОВ «Нравітся планета» (студія «Мамахохотала»). Продюсер Григорій Шевченко, режисерка Анна Розенгурт.

3. Аудіовізуальний продукт для підлітків

Тематична сесія конкурсу — аудіовізуальний продукт (контент), створений для глядачів підліткового віку з пріоритетною дистрибуцією на цифрових платформах у форматах: влог, вебсеріал, інста-драма, анімаційний серіал, шоу-програма з елементами анімації тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

ТОВ «Яркі». Продюсерка Яна Паламаренко, режисер Роман Кепкало. Проєкт від «Яркі» не буде запущений у виробництво у 2021 році, це пов’язано з неможливістю Суспільного вступати у копродукцію з виробниками контенту.

За умовами конкурсу, переможці отримують можливість створити контент, який з'явиться на цифрових платформах АТ «НСТУ» до кінця 2021 року.

«Створення дитячого медіаактиву є однією зі стратегічних цілей Суспільного на 2021 рік, а його успіх залежить від контенту, який ми запропонуємо аудиторії»,  розповіла Тетяна Кисельчук.

Нагадаємо, прийом заявок на мистецький конкурс на створення серіалу, влогу чи шоу для дітей і підлітків тривав із 9 лютого по 9 березня.

Суспільне отримало 44 заявки на конкурс на виробництво дитячого контенту. 

Додамо, авторки дитячої й підліткової концепції Суспільного Іванна Коберник і Зоя Звиняцьківська розповіли в інтерв'ю про те, що дитяче й підліткове мовлення є суспільним обов’язком НСТУ і цей напрям має системно розвиватися. 

Ілюстрація: сайт corp.suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду