Уряд призначив Миколу Білоуса заступником голови Держкомтелерадіо

Уряд призначив Миколу Білоуса заступником голови Держкомтелерадіо

18:08,
21 Листопада 2016
4902

Уряд призначив Миколу Білоуса заступником голови Держкомтелерадіо

18:08,
21 Листопада 2016
4902
Уряд призначив Миколу Білоуса заступником голови Держкомтелерадіо
Уряд призначив Миколу Білоуса заступником голови Держкомтелерадіо
Уряд призначив Миколу Білоуса заступником голови Державного комітету телебачення та радіомовлення.

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. 

Пан Білоус був призначений розпорядженням Кабінету Міністрів № 843-р від 9 листопада 2016 року, яке сьогодні, 21 листопада, оприлюднено на Урядовому порталі.

Ця посада вакантна з 5 березня 2015 року. 4 березня 2015 року Кабмін звільнив заступника голови Держкомтелерадіо Дмитра Кравченка за власним бажанням. Він працював заступником з березня 2010 року.

До того Микола Білоус обіймав посади директора УТ-1 (1996-1997), директора УТ-3 (1994-1996). Працював заступником голови Держкомтелерадіо (2009 - квітень 2010), гендиректором «Української медійної компанії» у 2004 - 2006  роках (телеканали К 1 та К 2), віце-президентом «Воля-медіа» (2001 - 2004).  У 2000 -2001 роках був начальником управління координації діяльності телебачення і радіомовлення Державного комітету. З 18 червня 2015 року  Микола Білоус у Комітеті працював начальником управління телебачення і радіомовлення і відповідав за роботу з ОДТРК.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року всі ДТРК, яких близько тридцяти, відповідно до закону про створення суспільного мовлення, було перетворено на філії НТКУ.  

15 липня 2016 року Держкомтелерадіо юридично затвердив подання про дирекцію у роботі з філіями НТКУ. За дирекцію у роботі з філіями НТКУ відповідає заступник генерального директора НТКУ Зураба Аласанії – Михайло Шматов.

Варто відзначити, що 20 жовтня 2016 року всі державні ТРК припинили реєстрації як юридичні особи.

Згідно з планом заходів Держкомтелерадіо, на базі об’єднаної НТКУ, до якої входять НТКУ, НРКУ, УТР, ДТРК «Культура», ДТРК «Крим», КДР ТРК, Севастопольська ДТРК, а також колишні обласні державні телерадіокомпанії (ОДТРК), з 1 січня 2017 року постане Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ НСТУ). Студія «Укртелефільм» до ПАТ НСТУ приєднається пізніше. Через саботаж з боку колективу підприємства змусив депутатів ухвалити спеціальний законопроект, який розблокував реформу.  

Також 13 жовтня на офіційному сайті Держкомтелерадіо оприлюднили проект Статуту Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду