На телеканалі «Лтава» між програмами показуватимуть проект «Міфи про Полтаву»

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомили на телеканалі «Лтава».

«Міфи про Полтаву» – це короткометражні серії тривалістю до півтора хвилини, які показуватимуть двічі протягом дня. Щодня можна буде побачити по дві серії. Телевізійники хочуть прокрутити проект один місяць, а тоді вирішити, що з «Міфами про Полтаву» робитимуть далі.  

У кожній серії можна буде дізнатися відповідь на питання: Чи є під Полтавою підземні ходи? Чи Ворскла вкрала скло з підзорної труби  Петра Першого? Чи живуть в одному з будинків міста привиди?

Історик Артур Ароян сказав про проект: «Історія показує нам, що воно було не так, і що найцікавіше, те що було не так – воно не менш цікаве, а іноді більш цікаве через те, що це правда».

Автори програми побувають у  найміфічніших куточках Полтави. Відкриють таємниці  як центру міста, так і його околиць.

Ідея з’ясувати істину виникла в журналіста Ігоря Ізотова. Допомагали історики та краєзнавці.  Автор запозичив задум у колег з Чернівців.

«Оскільки місто там більш туристичного напрямку, ніж у нас, людям було дуже цікаво. Вирішили спробувати і в Полтаві», – додав журналіст Ігор Ізотов.

Цикл роликів  «Міфи  про Полтаву» –  продукт  телеканалу «Лтава». Над виробництвом проекту  творча група працювала під керівництвом заступника директора з телебачення Наталії Іванченко. 

comments powered by Disqus