Радіо «Голос Києва» розпочало мовлення на «Культурі»

Радіо «Голос Києва» розпочало мовлення на «Культурі»

13:34,
5 Липня 2017
5854

Радіо «Голос Києва» розпочало мовлення на «Культурі»

13:34,
5 Липня 2017
5854
Радіо «Голос Києва» розпочало мовлення на «Культурі»
Радіо «Голос Києва» розпочало мовлення на «Культурі»
З 1 липня 2017 року радіостанція «Голос Києві» Київської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України започаткувало додаткове мовлення на каналі УР-3 (радіо «Культура») у трьох часових відрізках загальним обсягом чотири години на добу.

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив заступник директора виконавчого (по радіомовленню) філії НСТУ «Київська регіональна дирекція» Григорій Южда.

«З 1 липня ми припинили мовлення на своїй власній частоті 72,08 МГ (16 год. на добу), бо нібито згідно із Законом "Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні" не можемо цього робити. Законом не передбачено функціонування у структурі НСТУ регіонального радіоканалу. Натомість всім регіональним філіям, згідно з наказом ПАТ "НСТУ" від 31.03.2017 р. № 170, затверджено сітку мовлення для спільного використання Українським радіо та регіональними філіями на каналах УР-1, УР-2 і УР-3», – пояснив Григорій Южда.

Наразі «Голос Києва» освоїло додаткові 4 години мовлення на третьому каналі «Українського радіо» «Культурі»: 10.00 - 11.00 12.00 - 14.00 17.00 - 18.00.

«Щодня – по 4 випуски культурно-мистецьких новин і по 6 тематичних програм. У Києві радіо "Культура" мовить на частоті 72,86 МГц та паралельно на 3-й кнопці проводового мовлення (орієнтовно 15 тисяч абонентів)», – розповів Григорій Южда.

Він зазначив, що на «Голосі Києва» довелося впроваджувати зміни  у надзвичайно складних умовах, пов'язаних з переїздом. «Одночасно пакуємо валізи, демонтуємо обладнання і робимо передачі», – додав пан Южда.

«Голос Києва», як і раніше, можна слухати у Києві та Київській області на каналі УР-1 (105 FM) у такі часові відрізки: 08:10 - 09:00, 14:10 - 15:00, 18:10 - 19:00, 21:10 - 22:00.

«Ми, як самостійний, регіональний ефірний радіоканал з обсягом мовлення - 16 год на добу, працювали на цій хвилі під логотипом "Студія "Майдан" майже 20 років, транслювали якісний, виключно український музичний продукт і різножанровий програмний контент», – йдеться на сторінці «Голосу Києві» у Facebook.

Нагадаємо, до вересня «Голос Києва» має переїхати з вул. Хрещатик, 6, звідки понад 55 років виходить в ефір. Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України наразі приймає рішення, чи залишиться «Голос Києва» разом із Центральним каналом у складі філії НСТУ «Київська регіональна дирекція», чи приєднається до «Українського радіо», яке повністю відповідатиме за структуру, техніку, борги й контент «Голосу Києва».  

Фото Валентини Бабаланової

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду