На «Українському радіо» стартувала автомобільна програма «Рушійна сила»

Кожен випуск програми починатиметься новинами зі сфери інфраструктури та транспорту. Фахівці галузі та експерти детально аналізуватимуть тему, яка набула найбільшого розголосу протягом тижня. Ті, хто збираються приєднатися до когорти автомобілістів, отримають об’єктивний і збалансований огляд ринку. А ті, хто люблять доглядати за машиною власноруч – корисні поради. Знайдеться хвилинка і для любителів ретро техніки.  Журналісти «Українського радіо» стежитимуть за цінами: і на саму техніку, і на пальне, і на квитки. А також шукатимуть найдешевший та найдорожчий автомобіль тижня, передає прес-служба «Українського радіо».

«"Рушійна сила" – програма для тих, хто увесь час перебуває в русі. І не важливо, який транспорт ви для цього обираєте", – зсказала ведуча програми Олена Григорович.

Подорожчання проїзду у громадському транспорті, новий залізничний напрям, найдешевший авіамаршрут, змагання яхтсменів, тестування нового електрокара - про це все, і навіть більше можна почути в програмі «Рушійна сила», зазначають на УР-1.

Нагадаємо, з 4 вересня на першому каналі «Українського радіо» стартував новий сезон. Мовлення відкриває програма «Вдосвіта» з Інною Марецькою та Олегом Борисовим. 

Також на першому каналі «Українського радіо» стартувало ранкове шоу «Сьогодні. Зранку» з 8:00 до 10:30. Уранці працюють дві пари ведучих: Олег Білецький та Євгенія ГончарукДмитро Хоркін і Тамара Гусейнова.

По буднях із 13:00 до 15:00 виходить денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими є Галина Бабій та Роман Коляда. 

 По буднях з 18:00 до 20:00 виходить вечірнє шоу «Сьогодні. Увечері». Ведучими є Юрій Табаченко та Олена Зелінченко, а також Віталій Науменко і Оксана Маловічко.

Додамо, що аграрна програма «Колос» залишиться на першому каналі «Українського радіо» . Її модернізують, зроблять більш динамічною та розширять тематичний спектр.

Фото з сайту sokil-susk.com.ua

comments powered by Disqus