На «Українському радіо» аграрну програму «Колос» модернізують та розширять

Вона, як і раніше, звучить по буднях з 6:30 до 6:40, у вихідні з 06:30 до 06:50, йдеться на сайті «Українського радіо».

«Уже 51 рік в ефірі Українського радіо лунають позивні програми «Колос». Вона справжній довгожитель українського радіопростору. «Колос» – це яскраве поєднання сучасності та традицій. Сьогодні програма розповідає про новини вагрополітиці, врожай, розвиток і проблеми сільськогосподарської галузі. У програмі звучать історії з життя простих людей», – зазначив ведучий програми Володимир Пищик.

За даними Державної служби статистики, станом на 1 липня 2017 року, чисельність сільського населення в Україні складає 30,9%. Це вагома частка слухацької аудиторії Українського радіо.

«На даний час, програма модернізується, вести її буде журналіст, вона стане більш динамічною, наповненою проблематикою українського села. Тематичний спектр програми також розшириться. Ведучі говоритимуть про розвиток українського села, аграрний бізнес, ринок землі, права власності, земельну реформу, розвиток «зеленого» туризму. Жодна актуальна тема не омине наш ефір», – підкреслив генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, з 4 вересня на першому каналі «Українського радіо» стартував новий сезон. Мовлення відкриває програма «Вдосвіта» з Інною Марецькою та Олегом Борисовим. 

Також на першому каналі «Українського радіо» стартувало ранкове шоу «Сьогодні. Зранку» з 8:00 до 10:30. Уранці працюють дві пари ведучих: Олег Білецький та Євгенія ГончарукДмитро Хоркін і Тамара Гусейнова.

По буднях із 13:00 до 15:00 виходить денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими є Галина Бабій та Роман Коляда. 

 По буднях з 18:00 до 20:00 виходить вечірнє шоу «Сьогодні. Увечері». Ведучими є Юрій Табаченко та Олена Зелінченко, а також Віталій Науменко і Оксана Маловічко.

comments powered by Disqus