osvita.mediasapiens.ua

Перший півфінал «Євробачення-2017»: хто пройшов у фінал (ВІДЕО)

Ведучі «Євробачення-2017» Володимир Остапчук і Олександр Скічко зачитали список країн, які пройшли до фіналу.

1. Молдова, гурт Sunstroke Project – Hey Mamma

2. Азербайджан. Dihaj – Skeletons

3. Греція, Демі – This is Love

4. Швеція, Робін Бенгтссон – I can't go on

5. Португалія. Сальвадор Собрал – Amar Pelos Dois

6. Польща, Кася Мось – Flashlight

7. Вірменія, Арцвік – Fly With Me

8. Австралія, Ісайя Фаербрейс – Do not come easy

9. Кіпр, Ховіг – Gravity

10. Бельгія, Бланш – City Lights

Також у фіналі виступлять учасники з країн «Великої п’ятірки» Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та Великобританії та країни-господарки цьогорічного «Євробачення» – України. Україна зможе голосувати під час другого півфіналу та фіналу. За O.Torvald, які виступатипуть під номером 22, Україні не можна голосувати.

Після півфіналу конкурсанти взяли участь у прес-конференції, наприкінці якої провели жеребкуванняВідповідно до жеребкування, у першій частині фіналу виступатимуть:

Молдова

Азербайджан

Португалія

Польща

Вірменія

У другій частині фіналу свої номери презентуватимуть:

Греція

Швеція

Австралія

Кіпр

Бельгія

8 країн із 18-ти не пройшли до фіналу:

1. Албанія, Ліндіта Халімі – World

2. Фінляндія. Норма Джон – Blackbird

3. Грузія, Тако Гачечіладзе – Keep the faith

4. Ісландія,  Свала – Paper

5. Чорногорія, Славко Калезич – Space

6. Словенія, Омар Набер – On My Way

7. Латвія, гурт Triana Park – Line

8. Чехія, Мартіна Барта – My Turn

Голосування проводиться за допомогою SMS-повідомлень, дзвінків і голосування журі – 50 % на 50 %.  Національне журі кожної країни, яка мала право голосувати у першому півфіналі, за день до шоу поставило свої бали. Їх перевірила Контрольна група, до якої входить виконавчий директор конкурсу «Євробачення», супервайзер від Європейської мовної спілки Йон Ола Санд.

Кількість дзвінків та SMS-повідомлень з одного номера не повинна перевищувати 20.

Під час телеголосування в кожній країні пісня, яка отримала найбільшу кількість голосів, займає першу позицію, а далі за спаданням. Бали об'єднуються згідно співвідношенню і вимог Європейської мовної спілки і схвалюються Контрольною групою. Наприклад, якщо співвідношення становить 50 на 50, то оцінка Національного журі має таке ж значення, як і оцінка глядачів. У випадку однакової кількості балів переможцем стає учасник, який набрав найбільшу кількість голосів від телеглядачів.

Зазначимо, перший півфінал відкривав Монатік із піснею Spinning. Хедлайнером першого півфіналу стала переможниця «Євробачення-2016» Джамала, яка виконала пісню «1944» в новому аранжуванні та композицію «Заманили».

Як передають організатори конкурсу, на перший півфінал розпродано більше 85% квитків від максимального заповнення арени, тоді як за оцінками експертів глядацька зала під час перших півфіналів в інших країнах зазвичай заповнювалася лише на 60-75%.

Нагадаємо, другий півфінал 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 11 травня у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. 

Трансляції шоу почнуться о 22:00 в прямому ефірі телеканалу «UA:Перший». У фіналі «Євробачення-2017» виступлять Джамала, Руслана та Onuka. Їхні виступи обійдуться в 1,58 млн гривень

comments powered by Disqus