Студія «Гудмедіа» створюватиме посткарди для країн-учасниць «Євробачення-2017»

Студія «Гудмедіа» створюватиме посткарди для країн-учасниць «Євробачення-2017»

14:59,
13 Березня 2017
2910

Студія «Гудмедіа» створюватиме посткарди для країн-учасниць «Євробачення-2017»

14:59,
13 Березня 2017
2910
Студія «Гудмедіа» створюватиме посткарди для країн-учасниць «Євробачення-2017»
Студія «Гудмедіа» створюватиме посткарди для країн-учасниць «Євробачення-2017»
Українська студія «Гудмедіа» (Goodmedia) виграла тендер на надання послуг для створення посткардів для країн-учасниць пісенного конкурсу «Євробачення 2017». Компанія Олександра Ксенофонтова програла, оскільки оцінила свої послуги дорожче на

Наразі тривають переговори між замовником Національною суспільною телерадіокомпанією України та «Гудмедіа». Договір зі студією можуть підписати найближчим часом. Як пояснив сайту «Суспільне мовлення» заступник директора виконавчого – з тендерних питань дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення-2017» Юрій Жуков спершу тендерний комітет визначає переможця торгів і складає протокол. Після того упродовж п’яти днів тривають переговорні процедури з переможцем. На шостий день підписують договір. Переговори можуть тривати і довше, ніж 5 днів.

На тендер з надання послуг для створення посткардів для країн-учасниць подавалися дві компанії – ТОВ «Гудмедіа»,яка належить Кирилу Тимошенку, і  ФОП Риба Григорій Михайлович. Щоправда, у поданих документах зазначено: «ТОВ "Студія Звукозапису Люксен" що діє на підставі статуту, в особі директора Ксинофонтова Олександра Костянтиновича доручає ФОП Риба Григорій Михайлович свідоцтво про державну реєстрацію № 24150000000015881, подати заявку з відповідними документами на участь у відкритих торгах на закупівлю Послуги для створення посткардів для країн-учасниць Пісенного конкурсу Євробачення 2017, від імені ТОВ "Студія Звукозапису Люксен"».

«Гудмедіа» спершу оцінила свої послуги дорожче, ніж «Студія Звукозапису Люксен». Вона запросила 3 млн. 691 тис. 488 гривень, «Студія Звукозапису Люксен» – 2 млн. 560 тис. 710 гривень.  Після аукціону «Гудмедіа» знизила ціну до 2 млн. 320 тис, а «Люксен» залишила ту ж ціну. Очікувана вартість Національної суспільної телерадіокомпанії, як змовника послуг, становила 3 млн. 845 тис. 759 гривень.

Робота над створенням подкастів складатиметься з двох частин. Перший етап триватиме з 20 березня до 28 квітня. Студія має виконати роботу з відеоматеріалом, який надаватиме кожна із 43-х країн-учасниць «Євробачення». Під час другого етапу (28 квітня—7 травня) студія має знімати та монтувати відео під час прибуття країн-учасниць до Києва. Здача готових 43 подкастів – 7 травня.

«Гудмедіа»є виробниками телетрансляції церемонії інавгурації п'ятого Президента України Петра Порошенка, документального фільму «Битва за Дніпро» на каналі «1 + 1» соціальної реклами про українську армію, відео про відкриття ЦУМу на Хрещатику.  

Нагадаємо, міжнародна команда «Євробачення-2017» запрошує до співпраці українські студії відеопродакшну для створення серії тематичних відеороликів для міжнародного конкурсу. 

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня.

На «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. Це максимальна кількість учасників міжнародного пісенного конкурсу, яка за всю його історію повторювалася лише двічі – у 2008 та 2011 роках.

Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду