osvita.mediasapiens.ua

Держкомтелерадіо змінив склад комісії з реорганізації ДП «Укртелефільм»

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко у зв’язку з рішенням парламентського Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики від 25 лютого, на підставі листа трудового колективу «Укртелефільму» від 26 лютого і з метою державної реєстрації припинення ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм»

2 березня підписав наказ про внесення змін до складу комісії з реорганізації студії. Зокрема до складу комісії знову введені представники «Укртелефільму».

 

 

Нагадаємо, після того як перший склад комісії на чолі з виконуючим обов’язки гендиректора студії не виконав наказу Комітету, вони були наприкінці листопада 2015 року виведені зі складу і комісію очолила юрист НТКУ Олена Любченко. Фактично від колективу студії у складі комісії залишилася тільки головний бухгалтер.

Після проведення виїзного засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики 25 лютого в приміщенні студії, учасники зібрання дійшли згоди змінити склад комісії з реорганізації, щоб розблокувати її роботу і продовжити втілювати в життя реформу створення Суспільного мовлення.

Оновлений склад комісії з реорганізації затверджено за пропорцією 50% складу + 1 особа – представники Держкомтелерадіо та НТКУ, інша частина складу – члени трудового колективу УСТФ «Укртелефільм».

Перше засідання оновленого складу комісії відбудеться 2 березня в приміщенні «Укртелефільму». До участі в засіданні запрошені народні депутати.

Нагадаємо, члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики 17 лютого на черговому засіданні вирішили звернутися до МВС та Генпрокуратури щодо саботажу керівництвом ДП «Студія «Укртелефільм». А також провести виїзне засідання.

Депутатський запит до ГПУ та МВС був направлений 19 лютого.

Раніше перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін звернувся з листом до Комітету свободи слова щодо саботажу реформи представниками студії.

comments powered by Disqus