Держкомтелерадіо затвердив нову редакцію статуту НТКУ. Останню

Держкомтелерадіо затвердив нову редакцію статуту НТКУ. Останню

12:12,
28 Липня 2016
2935

Держкомтелерадіо затвердив нову редакцію статуту НТКУ. Останню

12:12,
28 Липня 2016
2935
Держкомтелерадіо затвердив нову редакцію статуту НТКУ. Останню
Держкомтелерадіо затвердив нову редакцію статуту НТКУ. Останню
Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко затвердив статут Національної телекомпанії України в новій редакції. Це остання зміна статуту перед перетворенням НТКУ в ПАТ НСТУ.

Голова Держкомтелерадіо підписав наказ №145 від 26 липня 2016 року «Про затвердження статуту НТКУ в новій редакції». Цю інформацію Олег Наливайко підтвердив сайту «Суспільне мовлення» особисто.

За його словами було внесено дві важливі зміни. Перша – в загальні положення додали, що НТКУ є правонаступником майна, прав та обов’язків державної ТРК «Крим» та Севастопольської регіональної ДТРК.

Друга зміна стосується розділу 9 «Трудовий колектив». Доповнені повноваження та права трудових колективів відокремлених підрозділів. Зокрема, повноваження трудового колективу НТКУ реалізуються не тільки загальними зборами НТКУ, а й зборами трудових колективів відокремлених підрозділів. На зборах вирішуються нагальні питання трудових колективів. Крім того інтереси трудових колективів НТКУ та структурних відокремлених підрозділів представляють виборні органи первинних організацій профспілки.

«Суспільне мовлення» друкує оновлений розділ 9 повністю:

9. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ НТКУ

9.1. Працівники НТКУ, які беруть участь у її діяльності на підставі трудового договору (контракту), становлять трудовий колектив НТКУ.

9.2. Повноваження трудового колективу НТКУ реалізуються загальними зборами трудового колективу, зборами трудових колективів відокремлених структурних підрозділів або шляхом використання представницької демократії - конференції трудового колективу, що проводяться не рідше одного разу на рік.

9.3. Загальні збори трудового колективу (конференції) НТКУ, збори трудового колективу відокремленого структурного підрозділу вважаються правомочними, якщо в них беруть участь більше половини членів трудового колективу НТКУ, відокремленого структурного підрозділу.

9.4. Загальні збори або конференція трудового колективу НТКУ:

вирішують нагальні питання діяльності НТКУ;

розглядають і схвалюють проект колективного договору та уповноважує свого представника на його підписання;

заслуховують інформацію про виконання сторонами колективного договору;

здійснюють інші повноваження відповідно до законодавства.

9.5. На зборах трудового колективу відокремленого структурного підрозділу:

вирішуються нагальні питання діяльності НТКУ та відокремленого структурного підрозділу;

розглядається і схвалюється проект колективного договору відокремленого структурного підрозділу та уповноважується представник трудового колективу на його підписання;

заслуховується інформація про виконання сторонами колективного договору.

9.6. Рішення загальних зборів трудового колективу (конференції), зборів трудового колективу відокремленого структурного підрозділу вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини присутніх за наявності кворуму.

9.7. Інтереси трудового колективу НТКУ, трудового колективу відокремленого структурного підрозділу представляють виборні органи первинних організацій профспілки

9.8. Профспілкові організації, як суб'єкти соціального діалогу, реалізують правовий статус через свої виборні органи, які виступають представниками відокремлених структурних підрозділів та трудового колективу НТКУ у відповідності до та статутів профспілкових організацій.

9.9. Регулювання виробничих, трудових та соціальних відносин трудового колективу НТКУ з роботодавцем здійснюється шляхом укладення колективного договору.

Колективні договори можуть укладатися в відокремлених структурних підрозділах, в межах компетенції цих підрозділів.

Порядок укладання колективних договорів (угод) визначається законодавством та сторонами в межах їх компетенції.

9.10. Форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються в колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (міжгалузевими) угодами.

НТКУ має  право  у  межах  фонду  заробітної плати за рахунок коштів, виділених з Державного бюджету України, та власних коштів установлювати відповідно до  законодавства  заохочувальні виплати своїм працівникам.

Нагадаємо, чергові зміни до статуту НТКУ були внесені у квітні цього року і стосувалися правонаступництва.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду