Ольга Червакова та Богдан Онуфрик: БПП проголосує за закон про суспільне мовлення

«Я впевнений, що нинішній склад парламенту, зокрема фракція Блоку Петра Порошенка, підтримає запропонований Комітетом свободи слова законопроект, оскільки в процесі його підготовки було дуже багато слушних зауважень, які були враховані», - заявив Онуфрик.

Ольга Червакова зазначила, що на сьогодні ті її однопартійці, які мав сумніви, мали змогу взяти участь в робочих групах та отримати відповіді на всі запитання.

«Всі політичні гарячі голови остуджені, приведені до тями, всі зрозуміли, що це та реформа, яка не може чекати. Ми не обговорювали це рішення на засіданні фракції, але після спілкування з однопартійцями, в мене нема жодного сумніву, що ця редакція закону буде підтримана нашою фракцією», - переконана Червакова.

Репортаж з круглого столу вийде завтра на «Телекритиці».

Круглий стіл «Законодавство щодо суспільного мовлення: європейські стандарти та пріоритетні зміни до закону. Модель регіонального мовлення» був організований ГО «Телекритика» та Інститутом медіа права.

Круглий стіл відбувся за сприяння проекту Ради Європи впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі, що фінансується Урядом Канади; U-MEDIA, USAID, «Інтерньюз», парламентського Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

comments powered by Disqus